Słoneczny David – wywiad w Davidem Hasselhoffem

Zanim pójdziesz do kina pęknąć ze śmiechu na filmie „Baywatch. Słoneczny patrol” przeczytaj, jak David Hasselhoff uratował oryginalny kultowy serial z lat 90., co myśli o muskulaturze Dwayne’a Johnsona i za co kochają go starsze panie z Niemiec.

hoff-wywiad-ckm.jpg

David Hasselhoff
Rocznik 1952. Wbrew temu, co wielu myśli, nie jest Niemcem ani Austriakiem, ale rodowitym Amerykaninem. Aktor, piosenkarz i biznesmen. Znany głównie z ról w serialach telewizyjnych. Były to m.in. „Żar młodości“ (1975–1982), „Statek miłości” (1980–1981), ale przede wszystkim kultowe „Nieustraszony” (1982–1986) i „Słoneczny patrol” (1989–2001). Miał dwie żony, ma dwie córki, z których starsza lubi wrzucać filmy pijanego ojca na YouTube, a młodsza robi karierę jako modelka „plus size”.CKM: Do kin wraca „Słoneczny patrol”. Na punkcie oryginalnego serialu w latach 90. świat oszalał.
David Hasselhoff: A wiesz, że jak nakręciliśmy pilota tego serialu, to nikt tego nie chciał? Z fajnego pomysłu ówczesny reżyser zrobił jakąś cholerną tragedię. Nie było ładnych dziewczyn, tylko łzy i śmierć. Wyobrażasz sobie, że w pierwszym odcinku zginęło siedem osób! Przecież po czymś takim nikt by nie chciał przyjechać na plażę w Malibu. To była jakaś mordercza pułapka! Nie dziwię się, że studia telewizyjne tego gówna nie chciały – pomysł poszedł do szuflady.

CKM: I to ty go z niej wyciągnąłeś.
David Hasselhoff: No, jak nie ja, to kto (śmiech). A tak serio mówiąc, to nie był mój pomysł, tylko moich doradców. Byłem wtedy już znanym telewizyjnym aktorem, który dodatkowo robił ogromną karierę muzyczną za granicą. Dzięki temu uzbieraliśmy wystarczające fundusze, żeby wykupić ten pomysł i nakręcić pilotowy odcinek od nowa.

CKM: To komu trzeba podziękować za pomysł Pameli Anderson biegnącej po plaży
w zwolnionym tempie?
David Hasselhoff: Wiesz, że już nie pamiętam... To był chyba pomysł ściągnięty z filmików promocyjnych „Playboy‘a”. Zrobiony po to, żeby nasi widzowie, nie tylko męska ich część, mogli się na chwilę zawiesić w refleksji.

CKM: Że się zawieszali, to wiem, ale raczej nie w refleksji.
David Hasselhoff: Masz brudne myśli (śmiech).

CKM: Uwierz mi, nie tylko ja je mam. Która z aktorek grających w tym serialu, twoim zdaniem wyglądała najlepiej w czerwonym ratowniczym stroju kąpielowym? Pamela?
David Hasselhoff: Definitywnie i bezapelacyjnie muszę powiedzieć, że była to........

To tylko fragment naszej rozmowy z Davidem Hasselhoffem. Cały wywiad z kultowym aktorem i piosenkarzem przeczytasz tylko w miesięczniku CKM – w kioskach:

ckm_7-17-617.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis! KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Czwartek 22.06.2017