Słodka praca marzeń

Jaka jest najlepsza praca na świecie? Każdy ma swoją odpowiedź na to pytanie. Pewna firma proponuje posadę marzeń dla większości ludzi na naszej planecie.

1c.jpg

Lubisz jeść czekoladę? Jest to twoja grzeszna przyjemność? Teraz nie będziesz musiał już kryć się ze swoim zamiłowaniem do słodkości. O ile zostaniesz tym szczęśliwcem, którego wybierze Mondelez International.

Firma odpowiedzialna jest za najważniejsze marki słodyczy. Produkują między innymi słodkości Milki, czy Oreo. Jeśli więc rozbudziliśmy twoje kubeczki smakowe spróbuj aplikować. Mondelez potrzebuje twojej pomocy.
3c.jpg

Sonda

Najlepsza praca to:

Może więc czas rzucić swoją nudną pracę i zostać testerem czekolady. Nazwa wskazuje jak będzie wyglądać ta profesja. Masz sprawdzać smak nowych produktów. W skrócie obżerać się czekoladą do woli. Czyż to nie zawód marzeń?

Według ogłoszenia poszukiwana jest osoba z zamiłowaniem do cukiernictwa. To akurat proste. Drugi wymóg oznacza porządny przesiew. Kandydat na to stanowisko musi także umieć wyrażać szczere opinie. Jak wiadomo w dzisiejszym świecie ze szczerością jest kiepsko. Ale na takim pracowniku ciąży wielka odpowiedzialność. Od jego zdania zależy czy nowy produkt trafi na półki.
2c.jpg
No i oczywiście nie zapominajmy o chęci do próbowania nowych rzeczy. Niby brzmi ciekawie. Ale wyobraźcie sobie, że producent wpadnie na pomysł wydania fasolek w stylu „Harry’ego Pottera” i naprawdę jednym ze smaków będzie woskowina z uszu.

Niestety praca nie jest na cały etat. W fabryce trzeba będzie spędzać 7,5 godziny w tygodniu. Ile czekolady można w tym czasie zjeść? Pewnie dużo.  A teraz jeśli myślisz, że dałbyś radę, odpowiedz sobie na jedno ważne pytanie. Po ilu kostkach zwymiotujesz?Dodał(a): Mateusz Kryś Czwartek 09.02.2017