SKROSS SOS Battery - zgarnij na CKM.PL

SKROSS SOS Battery to świetne rozwiązanie jeśli bateria w twoim smartfonie nie jest w stanie przetrwać całego dnia. SOS dla baterii - urządzenia do wygrania na CKM.PL
skross-otw.jpg


Waży tyle co batonik, więc nie obciąży twojego wakacyjnego bagażu i nie zajmie wiele miejsca. A może się przydać i uratować sytuację w momencie, gdy twój prądożerczy smart fon będzie sygnalizował, że za chwilę straci przytomność z wyczerpania.

SKROSS SOS Battery to bank energii, który służy jako zapasowe źródło zasilania. Ładujesz to urządzenie za pomocą portu USB w komputerze, adaptera sieciowego (w wielu smart fonach w zestawie z kablem USB służy jako ładowarka) lub adaptera podróżnego SKROSS MUV (ma wszystkie wtyczki do gniazdek sieciowych spotykane na całym świecie). Po naładowaniu wrzucasz do plecaka czy kieszeni i nosisz ze sobą na wszelki wypadek, jeśli miałbyś być odcięty od prądu.

W sytuacji kryzysowej, za pomocą kabla, łączysz urządzenie, które chcesz podładować. Może to być telefon, odtwarzacz MP3, tablet, nawigacja lub każdy inny sprzęt ładowany przez uniwersalny port USB. Znacznie upraszcza to życie, bo nie musisz wozić ze sobą ładowarek – wystarczy, że masz SKROSS SOS i możesz `przetransferować` energię do swoich gadżetów. Nie potrzebujesz kilku różnych baterii zapasowych do wielu urządzeń. Ten power bank załatwia sprawę uniwersalnie. To istotne, jeśli w podróż nie lubisz zabierać nadbagażu.

Jeśli już masz dostęp do gniazdka sieciowego, koniecznie wepnij swojego SOS`a, by był gotów do pracy podczas kolejnej wyprawy. Możesz to zrobić wpinając go w ładowane urządzenie, np. tablet czy laptop.

Wykonany w Szwajcarii SKROSS SOS opiera się na patentach tej firmy i jest w 100% bezpieczny dla użytkownika i jego urządzeń. Dlatego warto się zastanowić dwa razy przed zakupem niepełnowartościowych podróbek, bo finalnie mogą wygenerować większe koszty niż zakup produktu oryginalnego.

SKROSS SOS Battery dostępny jest w sprzedaży tradycyjnej oraz internetowej za cenę 149 zł.


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 02.09.2013