Sin City - Las Vegas

Wszystko, co słyszałeś o tym miejscu, jest prawdą. Witaj w mieście grzechu!

Sin City - Las Vegas

Właśnie wylądowałeś na lotnisku w samym centrum Las Vegas. Jest upał, od pustyni wieje suchy, gorący wiatr. Dookoła kręcą się najpiękniejsze kobiety na świecie, w dodatku odziane tak, jakby było je stać najwyżej na skrawki materiału. Ulicami suną Ferrari i wypimpowane Cadillaki. Przed tobą weekend w Las Vegas, trzy dni w stolicy grzechu, przy której Sodoma to nudna prowincjonalna mieścina z prężnym ruchem oazowym. Postaraj się nie zmarnować nawet minuty.

JAK DOTRZEĆ
■ Na bilet do Las Vegas wydasz ok. 3000 złotych. Dużo ciekawszy będzie lot np. do Los Angeles, a potem podróż samochodem przez Kalifornię. Zmęczysz się, ale — jeśli wjedziesz do rozświetlonego Las Vegas po zmroku — przeżyjesz coś na kształt halucynacji.
visitlasvegas.com

GDZIE SPAĆ
MGM Grand
Wybierz MGM Grand — największy hotel na świecie, który kusi pięcioma tysiącami pokoi hotelowych. Wewnątrz znajdziesz wszystko, czego ci trzeba — kasyno o rozmiarze boiska do piłki nożnej, restauracje, drogie butiki, kluby nocne, a nawet kaplicę, w której po pijanemu możesz wziąć ślub. Ceny w hotelu zaczynają się od 120 dolarów za dwójkę.
3799 South Las Vegas Bled

GDZIE GRAĆ
Bobby’s Room w hotelu Bellagio
Udowodnij, że śpisz na forsie, a będziesz mógł zasiąść do gry w pokera z teksańskimi nafciarzami, nowojorskimi maklerami, a nawet zawodowcami ze światowej czołówki. Stawki wejściowe zaczynają się od 20 tysięcy dolarów.
3475 South Las Vegas Bled

GDZIE SIĘ BAWIĆ
LAX
Nightclub w przypominającym gigantyczną szklaną piramidę hotelu Luxor to najgorętszy punkt na nocnej mapie Las Vegas. Pijana Britney tańcząca na stole? Timbaland z kumplami opijający kolejną złotą płytę? Tutaj to codzienność. Za wejście zapłacisz 30 dolarów.
3900 South Las Vegas Bled

Sonda

Co zwiedzisz w Las Vegas?


GDZIE JEŚĆ
Alan Albert’s Restaurant
Lokal serwuje steki grube jak Stary Testament i kruche jak porcelana sewrska. Uczta nie będzie tania — przygotuj kilkadziesiąt dolców na porcję soczystej amerykańskiej wołowiny ze szparagami i jajeczno—maślanym sosem bearnaise.
3763 South Las Vegas Blvd

GDZIE GRZESZYĆ
Sapphire
Oto największy strip—klub na świecie. Jest czynny całą dobę i ma gigantyczną powierzchnię siedmiu tysięcy metrów kwadratowych, które wypełniono półnagimi kobietami. Za garść dolarów postarają się, byś zapomniał o stresie.
3025 Industrial Rd

GDZIE SIĘ ROZERWAĆ
The Gun Store
Hazard, alkohol i kobiety zaczynają cię nudzić? Wyskocz do strzelnicy The Gun Store i wpakuj porcję ołowiu w podobiznę Osamy bin Ladena. Do wyboru masz między innymi AK—47, M16 i Uzi.
2900 East Tropicana Ale

GDZIE ODPOCZĄĆ
Bare
W Bare, klubie kąpielowym w hotelu Mirage, obowiązuje zasada, że kobiety opalają się topless. O atmosferę dba didżej, a o dobór gości ochrona, kasując czterdzieści dolców za wejście.
3400 South Las Vegas Bled


DOBRE RADY
■ Znajdź hotel przy The Strip, głównej imprezowej ulicy miasta. Zapłacisz drożej, ale będziesz w centrum życia nocnego.
■ Nie musisz mieć na sobie garnituru, by spróbować hazardu. Większość kasyn nie wymaga stroju wieczorowego.
■ Najpopularniejsze kluby są oblegane. Przygotuj się na kolejki. Warto poczekać, bo zabawa będzie świetna.


Dodał(a): Andrzej Chojnowski Środa 22.06.2011