ShowMax – świeża jakość VOD

Czy ktoś jeszcze ogląda regularnie telewizję? Nie chodzi o „Kevina” w święta czy „Sylwestra z dwójką”, kiedy wiesz, że cokolwiek się będzie działo, to i tak nadejdzie. Teraz sami decydujemy, jak wygląda nasza telewizja i sami ją komponujemy.
showmax.jpg

JAK DZIAŁA
Wybierasz film lub serial i oglądasz go bez reklam, zatrzymujesz kiedy chcesz, a jeżeli nie możesz go obejrzeć, bo musisz odejść od telewizora, kończysz seans na tablecie lub komórce, wychodząc z domu. Żyjemy zbyt szybko, by czekać na godzinę emisji swojej ulubionej produkcji albo tracić czas na reklamy. Dlatego mamy coś takiego jak ShowMax. To świeżynka na polskim rynku VOD, z naciskiem na słowo `polskim`, bo repertuar będzie zawierał m.in. największe polskie hity i klasyki, a firma zapowiada autorskie produkcje z rodzimymi twórcami. Takie rzeczy zarezerwowane były do tej pory dla rynków zagranicznych, przeważnie amerykańskiego.

KOSZT
W ShowMax za 19,90 zł miesięcznie (możesz przetestować usługę bezpłatnie przez 14 dni) dostaniesz dostęp do polskich hitów kinowych, które przed chwilą oglądać można było tylko w kinie. A tu masz dowolność – ekran komputera, tabletu, telefonu. Do tego możesz pobrać materiały i obejrzeć w podróży, gdy nie masz pewności co do jakości połączenia internetowego. Wszystko legalnie. Polska jest pierwszym europejskim rynkiem ze specjalnie zaprojektowanym serwisem, dedykowanym Polakom. Dlatego też cena dostosowana jest do naszych realiów.

MENU
Firma ShowMax podjęła współpracę z Patrykiem Vegą (reżyser serii „Pitbull”), z którym nakręciła krótkometrażowy film, promujący start usługi nad Wisłą. Wystąpił w nim Ewan McGregor („Trainspotting”, „Gwiezdne wojny”, „Helikopter w ogniu”). Swoje dzieła ma tam tworzyć również Wojciech Smarzowski („Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówka”, „Dom zły”). Będzie to też jedyne miejsce, gdzie pojawią się premierowe odcinki „Ucha Prezesa” Roberta Górskiego. Z kolei dystrybutor hitów kinowych Kino Świat ma dostarczać najnowsze polskie produkcje długometrażowe.

Będą także zagraniczne seriale „New Blood”, „Incorporated”, a także „Fargo”, „Channel Zero”, „Lucky Man”, „SSGB”, „Eyewitness” – te na wyłączność ShowMax. Do tego setki filmów, m.in. od Woody`ego Allena, serie „Transformers”, „Mission Impossible” czy „Indiana Jones”, „Szybcy i wściekli”. W repertuarze znajdą się również bajki i filmy dla dzieci. Jeśli już w końcu dopuścisz je do telewizora.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak Piątek 17.02.2017