Showmax na wakacje – bez opłat i internetu!

Wszyscy abonenci Play mogą otrzymać dostęp do Showmax na 12 miesięcy bez dodatkowych opłat i obejrzeć wakacyjne premiery za darmo. Wystarczy mieć jedną z wymaganych taryf lub skorzystać z nowej oferty Stan Nielimitowany. Dla oszczędzających megabajty dostępna jest także funkcja ograniczenia zużycia danych, jak również możliwość pobierania treści do obejrzenia później – bez dostępu do internetu.
showmax-ucho-prezesa-S1O15.jpg

Dr House handlarzem bronią
Wakacje z Showmax zapowiadają się gorąco. Już w czerwcu na platformie pojawi się Nocny Recepcjonista, szpiegowski kryminał z Hugh Lauriem i Tomem Hiddlestonem w rolach głównych. W lipcu natomiast na Showmaxie zadebiutuje Harry Potter dla dorosłych, czyli serial The Magicians, opowiadający o perypetiach studentów magii z Nowego Jorku. W sierpniu z kolei powróci Mr. Robot z drugim sezonem, jak również produkcja Satisfaction, w której bohaterowie szukający szczęścia w miłości, najczęściej lądują w sypialni.

The Night Manager - Nocny recepcjonista


The Magicians


Mr. Robot sezon 2Siedem wspaniałych, hollywoodzkich hitów
Wakacje z Showmax to także wielkie hollywoodzkie hity. Na początku sierpnia na platformie pojawi się remake Siedmiu wspaniałych z Denzelem Washingtonem, Chrisem Prattem i Ethanem Hawkiem oraz Ben Hur, epicka opowieść z czasów Imperium Rzymskiego, tym razem z Morganem Freemanem w jednej z głównych ról. Na Showmax zadebiutują również dwa dramaty psychologiczne – Rain Man z Dustinem Hoffmanem oraz 1984, na podstawie książki George’a Orwella (wszystkie z premierą 3 sierpnia). To jednak nie koniec. Sierpień to również premiera filmu Thelma i Louise z niezapomnianymi kreacjami Susan Sarandon i Geeny Davis, jak również kultowa Annie Hall Woody Allena z Diane Keaton w roli głównej. Szukający rozrywki z gatunku „grzesznej przyjemności”, 17 sierpnia będą mogli obejrzeć całą niegrzeczną serię filmów American Pie.

Siedmiu wspaniałych


Ben Hur


Córki krowy i nieprzespane noce
Dnia 3 sierpnia pojawi się również kilka głośnych polskich tytułów. Będą to rewelacyjne Moje córki krowy z Agatą Kuleszą, Gaberielą Muskałą i Marianem Dziędzielem w rolach głównych oraz Wszystkie nieprzespane noce, obraz portretujący współczesnych 20-latków w reżyserii Michała Marczaka. Z kolei 17 sierpnia premierę na Showmax będzie miał Czerwony kapitan z Maciejem Stuhrem w roli główniej.

Wszystkie nieprzespane noce


Moje córki krowy


Wielki powrót Ucha Prezesa, najbardziej kasowy polski film 2016 roku i zagraniczne hity nadchodzą
W tym roku abonenci Showmax i Play będą mogli zobaczyć także bijące wszelkie rekordy kinowe filmy. Na platformie zadebiutują obrazy Ostatnia rodzina Jana Matuszyńskiego oraz Pitbull: Niebezpieczne kobiety Patryka Vegi. Fani amerykańskich seriali z kolei ucieszą się z informacji o premierze Halt & Catch Fire, produkcji przedstawiającej początki powstawania komputerów osobistych. Co więcej – wyczekiwany drugi sezon Ucha Prezesa pojawi się już w połowie sierpnia. Wkrótce Showmax ogłosi kolejne premiery.

Pitbull: Niebezpieczne kobiety


Halt & Catch Fire


Nadrabiamy zaległości
Oferta Showmax pełna jest seriali na najwyższym poziomie. Kilka z nich to wg. Portalu Variety murowani kandydaci do tegorocznych nagród Emmy. Opowieść podręcznej to zdecydowanie najgłośniejszy serial tego roku, opowiadający o piekle kobiet w patriarchalnej dystopii. The Affair natomiast jest psychologiczny dramatem będącym studium niewierności małżeńskiej, pokazanym z perspektywy zarówno zdradzających, jak i zdradzanych. Nie można zapomnieć też o trzecim sezonie Fargo z genialną podwójną rolą Ewana McGregora w roli braci Stussych. To tylko trzy propozycje z obszernej filmowo-serialowej oferty Showmax. Użytkownicy mogą zobaczyć również wszystkie odcinki Top Gear z Jeremym Clarksonem w roli prowadzącego oraz trzy pełne seriale ze świata science fiction kultowego Stargate.  

Opowieść podręcznej


Fargo 3


The Affair


Showmax bez internetu
Dla wszystkich wyjeżdżających na wakacje, gdzie nie zawsze dostępny jest internet, Showmax ma funkcję pobierania treści do obejrzenia na później. Można ściągnąć wszystkie seriale i filmy z biblioteki Showmax na okres do 30 dni i nie martwić się już więcej o dostępność sieci. Po rozpoczęciu oglądania danej produkcji użytkownicy mają 48 godzin na jej obejrzenie. Jednocześnie można przechowywać aż 25 tytułów.

Showmax ma również funkcję ograniczenia szerokości pasma w aplikacjach iOs, Android i Apple TV. Pozwala to ograniczyć ilość wykorzystywanych danych na godzinę podczas oglądania. Opcja ta jest dostępna w menu aplikacji.


ALICIA MARIE - GORĄCA COSPLAYERKA:

Dodał(a): ckm.pl Środa 05.07.2017