Sherlock Holmes i Dr Watson w komediowej odsłonie – zobaczcie najnowszy zwiastun

„Holmes i Watson” to komediowa wersja przygód najsłynniejszego detektywa świata. W rolach głównych – Will Ferrell i John C. Reilly.
holmes.jpg

Jeśli znudziły wam się „nieco poważniejsze” wersje przygód Holmesa z Robertem Downeyem Jr. czy Benedictem Cumberbatchem, to już niedługo do kin wejdzie kolejna odsłona przygód najsłynniejszego detektywa na świecie. Tym razem zrobiona na śmiesznie.

I oczywiście pisząc „na śmiesznie” mamy tutaj na myśli wersję, w której i Holmes, i Watson to pierdołowaci kolesie w rodzaju Jasia Fasoli i Johnny’ego Englisha. Spodziewajcie się więc głupich gagów i nieśmiesznego humoru sytuacyjnego. A przynajmniej dokładnie na to wskazuje zwiastun, który swoją drogą zupełnie nie zachęca nas do obejrzenia tego filmu.W główne role wcielą się Will Ferrell i John C. Reilly. W pozostałych rolach zobaczymy Rebbecę Hall jako dr Grace Hart, Kelly Macdonald jako panią Hudson, Ralpha Finnesa jako dra Moriarty’ego i Hugh Laurie’ego jako Mycrofta. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Etan Cohen.

Film trafi do amerykańskich kin 21 grudnia 2018.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen YouTube Poniedziałek 01.10.2018