Seksowne zawody na Tinderze

Niestety nie znamy niezawodnego sposobu na to, jak sprawić by dziewczyna przesunęła Twoje zdjęcie w prawo, ale jeśli wykonujesz jeden z tych zawodów, to prawdopodobieństwo na „perfect match” zdecydowanie wzrasta. Sprawdź więc jakie to profesje.
person-731479_640.jpg

Nikt nie chce, żeby jego zdjęcie na Tinderze zostało przesunięte w lewo. Dlatego też różni ludzie stosują różne metody wywoływania pierwszego wrażenia: jedni robią sobie wymuskane zdjęcie profilowe, inni wolą postawić na negliż, jeszcze inni wymyślają nietuzinkowy opis samego siebie lub po prostu walą prosto z mostu, że chodzi im tylko o bzykanie.

Nie wszyscy jednak myślą o tym, że jeśli wykonują jakiś ciekawy zawód, to może on być również bodźcem dla drugiej strony, do przesunięcia palcem w prawą stronę i chęci nawiązania kontaktu. A właśnie taką listę, „najczęściej przesuwanych w prawo” zawodów opublikował Tinder.

top_jobs_list.jpg

I tak w pierwszej trójce najseksowniejszych męskich zawodów znalazł się pilot, przedsiębiorca i strażak. Nie ma co, niezły rozstrzał, ale jak rozumiemy, każda z tych profesji wymaga odporności na stres i umiejętności radzenia sobie z niespodziewanymi trudnościami, co z pewnością pociąga wiele kobiet. Na dalszych miejscach znajdują się zaś: lekarz, osobowość telewizyjna lub radiowa, nauczyciel, inżynier, model, ratownik medyczny i student.

Tu na chwilę się zatrzymajmy, ponieważ obecność tej "profesji" w zestawieniu nas trochę dziwi. O ile bowiem przy okazji kobiet są to oczywiste względy, jak np. to, że studentki są z reguły młode i seksowne, o tyle zastanawiające jest, że dwudziestoparoletni gość, który chodzi ciągle pijany, nie ma stałej pracy i mieszka z siedmioma kumplami w akademiku, może być dla kobiet kandydatem o wymarzonej „profesji”.

Na jedenastym miejscu wśród męskich zawodów znajduje się natomiast prawnik i dalej: trener personalny, doradca finansowy, policjant i żołnierz.

Wśród kobiet z kolei, najseksowniejszym zawodem jest fizjoterapeutka, potem projektantka wnętrz i przedsiębiorczyni.

Dalej są to: specjalista PR, nauczycielka, studentka, logopedka, farmaceutka, menadżerka ds. mediów społecznościowych, modelka, higienistka dentystyczna, pielęgniarka, stewardessa, trenerka personalna i agentka nieruchomości.

Najciekawsze jest dla nas jednak to, że model zajmuje na liście męskich zawodów ósme miejsce, z kolei modelka na liście kobiecych, dopiero dziesiąte. Czyżby oznaczało to, że kobiety zwracają uwagę na wygląd potencjalnego partnera bardziej niż faceci? A to ponoć dla nas, mężczyzn, liczą się tylko cycki, tyłek i super twarz... Powyższa lista wskazuje jednak coś innego.


Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 05.07.2016