Seks, strzelaniny i wybuchające samochody – tylko u nas zwiastun serialu Patryka Vegi

Po wielkim hicie Patryka Vegi reżyser powraca z serialem, w którym zobaczymy rozwinięcie wątków i historii filmowych bohaterów. Pojawią się też znane twarze MMA - Karol Bedorf oraz Łukasz „Juras” Jurkowski.

Serial Kobiety mafii - fot. Anna Gostkowska  (36).jpg

Film „Kobiety mafii” przyciągnął do kin ponad 2 miliony widzów. Teraz Patryk Vega wspólnie z Showmax powołuje do życia serial, w którym znacząco rozbudowuje wątki bohaterów mafijnego światka. Świata, w którym głos w ostatecznym rozrachunku należy do kobiet. Co przy współpracy z Showmax przygotował dla widzów reżyser w odcinkowym wydaniu swojego wielkiego hitu?

Vega: Odbyłem dziesiątki godzin rozmów z kobietami mafii

Widzowie serialu „Kobiety mafii” dostaną zupełnie inny początek opowieści, jak również poszerzoną część filmową na wszystkich etapach historii. Podobnie jak na potrzeby filmu, tu również wykonaliśmy drobiazgową dokumentację. Odbyłem dziesiątki godzin rozmów z kobietami  mafii – żonami, córkami i kochankami gangsterów. – opowiada o serialu twórca, Patryk Vega - Widzowie będą mogli zatem dowiedzieć się znacznie więcej o każdej z kobiecych postaci. Poszerzona została także historia mafii mokotowskiej. Jej gangsterzy opowiedzieli mi m. in. o realiach wojny z grupą żoliborską, co znalazło odzwierciedlenie w serialu - dodaje.

"Kobiety mafii" - występują Dygant, Warnke, Bołądź, Fabijański

Serial "Kobiety mafii" przybliży również znacząco wątek relacji syna Cienia (Sebastian Fabijański) i Anki (Katarzyna Warnke) - Maćka z nianią, graną przez Agnieszkę Dygant. Jej bohaterka okazała się jedną z najtwardszych i najbardziej bezwzględnych kobiet tej historii. Jednak dzięki ukazaniu jej więzi z synem szefowej przez cały czas widoczna była również jej kobieca, wrażliwa strona.

Widzowie zobaczą również o wiele dłuższą scenę tańca na rurze w wykonaniu Beli, w której to rolę wcieliła się Olga Bołądź. Podobnie jak w filmie, tak i w serialu, wątek tej bohaterki stanowi poniekąd główną oś wydarzeń, a jej kolejne wybory nie przestają komplikować sytuacji.

W serialowej historii pojawią się też zupełnie nowe postaci! Wystąpią m.in. międzynarodowy mistrz KSW w latach 2013-2016 - Karol Bedorf oraz zawodnik i komentator MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.


Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektu końcowego. W ocenie widzów, którzy oglądali pokazy testowe 6 odcinków „Kobiet mafii”, to mój najlepszy serial w życiu – mówi o serialu Patryk Vega.

"Przekonaliśmy się już, że Kobiety mafii potrafią zadziałać na widza jak zastrzyk testosteronu. Silne, pełnokrwiste kobiety vs brutalny, rządzony przez mężczyzn świat przestępczy - kto okaże się tu bardziej niebezpieczny i bezwzględny? Przekonaj się oglądając Kobiety mafii! Pierwszy odcinek już 30 maja na Showmax, kolejne odcinki co czwartek na platformie. 


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. A.Gostkowska, R.Palka Wtorek 05.06.2018