Ściągaj majtki - prank

Vitaly w najnowszym pranku pyta obce laski, czy oddadzą mu swoją bieliznę. Tu i teraz. Cel jest szczytny, ale one o tym nie wiedzą, dopóki nie ściągną majtek. Ile lasek da stringi, a ile da w gębę?
vitaly-majtki.jpg

Vitaly wielokrotnie próbował wyrywać laski w przedziwne sposoby. Raz używał do tego super fury, innym razem po prostu całował nieznajome, bez zbędnych ceregieli. Kiedyś pokazywał nawet jak podrywać MILFy. Tym razem próbuje wyciągnąć od obcych dziewczyn ich majtki. Mówi, że nie jest fetyszystą i nie będzie ich wąchał (choć i tak to robi), ale że cel tego przedsięwzięcia jest szczytny.

Jednak nie wyjawia im swoich zamiarów, dopóki nie zdejmą bielizny. Dziewczyny, które zdecydowały się oddać majtki, dowiadują się, że Vitaly Zdorovetskiy za każdą zdobycz wpłaci 100 dolarów na konto fundacji walczącej z rakiem szyjki macicy. Oczywiście jest to wkręt wideo, więc chłopak oddaje laskom ich własność.

Ile razy dostanie majtki, a ile w twarz? Czy macie koleżanki, które na ulicy oddałyby obcemu facetowi bieliznę?Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 10.08.2015