Samsung S6 vs iPhone 6 - tortury

Ten Ukrainiec za pomocą piły łańcuchowej, kuchenki mikrofalowej i innych narzędzi tortur próbuje rozstrzygnąć odwieczny spór. Bo o wyższości jednego telefonu nad drugim, i odwrotnie, można by dyskutować godzinami, a i tak wyznawcy obu produktów nie przekonają siebie nawzajem.
iphone-tortury.jpg

Taras może o nowych technologiach gadać godzinami, ale nie jest typowym geekiem. Bo po tym, jak opowie o świeżutkich smartfonach czy innych inteligentnych gadżetach, rozwali je na dziesięć epickich sposobów, np. piłą łańcuchową, poprzez utopienie w mleku albo zmiażdżenie potężnymi magnesami. Sprawdzi też sprawę, która trapiła jego widzów – czy telefon można naładować, wrzucając go do kuchenki mikrofalowej.

Na swoich kontach w mediach społecznościowych pisze: „Ukrainiec, który specjalizuje się w rozwalaniu technologii dla Waszej przyjemności” oraz „Rozwalam technologię od 2011. Aha, i jestem też Ukraińcem” – widzisz zatem, że jest dumny i ze swojego zajęcia i z matczynego kraju, mimo że od dłuższego czasu przebywa w Stanach Zjednoczonych. Pisze, że wychował się w Kaliforni – stąd fascynacja gadżetami, ale jego słowiańska fantazja każe mu sprawdzić ich trwałość w boju.

Dlatego powinniście zobaczyć testy Samsunga S6, iPhone`a 6 oraz innych katowanych przez Tarasa urządzeń.

Gotowanie obu telefonów:


Ładowanie Samsunga S6 mikrofalówką:


Pieczenie indyka nadziewanego iPhonem 6:


Wiercenie w iPhonie 6:


Dzielenie Samsunga S4 piłą łańcuchową:


Pamiętasz zasadę, że nie można zbliżać magnesu do zegarka? Oto nowe uzasadnienie:


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 16.06.2015