Rybny stanik

Instagram został właśnie opanowany przez modę na fotki z „rybnymi stanikami”. I nie, nie jest to jakaś sprytna gra słowna, ani żadna przenośnia – rozumiejcie to całkiem dosłownie.

Internet w swojej historii widział już wiele różnych łańcuszków, trendów i challenge’y związanych z piersiami. Mieliśmy już m.in. do czynienia z wyzwaniem, które polega na tym, że kobiety utrzymywały między cyckami puszkę piwa lub coli albo z tzw. „cyckowym saneczkarstwem”, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Sieć nie znosi jednak próżni, wobec czego trudno się dziwić, że musiał powstać kolejny trend na wrzucanie dziwnych fotek. Jeśli więc dotychczas sądziliście, że wędkowanie i piękne kobiety mają ze sobą bardzo niewiele wspólnego, to powinniście czym prędzej odwiedzić nowy profil na Instagramie, który obecnie robi furorę w internecie.

Nazywa się „fishbra”, czyli w dosłownym tłumaczeniu – rybny stanik. I jeśli myśląc o tym, spodziewacie się ujrzeć gorące laski, które używają ryb zamiast biustonoszy, to macie stuprocentową rację, ponieważ tym właśnie jest ten profil.


Najlepsze jest jednak to, że na nie uświadczycie na nim żadnych płotek ani byle jakich okazów, same dorodne, duże sztuki. I oczywiście nie mam tu na myśli tylko ryb. To połączenie sprawia, że każdy facet znajdzie tu coś dla siebie, bo nawet jeśli nie jest amatorem wędkowania, to na pewno jest miłośnikiem pięknych, kobiecych piersi.

No bo w końcu złowić takie sztuki, to po prostu czysta przyjemność. I wciąż nie mówię tu tylko o rybach.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Poniedziałek 11.07.2016