Rumuński bokser zagra syna Ivana Drago w „Creedzie 2”

W drugiej części doskonale przyjętego „Creeda” Adonis zmierzy się z zabójcą swojego ojca. W roli Vitora Drago zobaczymy zawodowego boksera – Floriana „Big Nasty” Munteanu.

Przed premierą pierwszej części „Creeda” nie brakowało głosów, że projekt ten jest z góry skazany na porażkę. Sceptycyzm był w zasadzie zrozumiały – na manewrze typu „zróbmy film o mało znanym synu/kuzynie/innym krewnym kogoś znanego” wyłożył się wcześniej niejeden filmowiec. Na szczęście w przypadku „Creeda” tak nie było – film został ciepło przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytyków, co zaowocowało rzecz jasna kontynuacją.


Z pewnością wielu z was doskonale pamięta walkę radzieckiego boksera Ivana Drago (Dolph Lundgren) z Apollo Creedem (Carl Weathers), która okazała się tragiczna w skutkach dla drugiego z wymienionych. W „Creedzie 2” na rywalizacja odżyje na nowo – przeciwnikiem Adonisa Creeda (Michael B. Jordan) będzie bowiem Vitor Drago, czyli syn wspomnianego Ivana. W tej roli zobaczymy zawodowego boksera – Rumuna Floriana Munteanu, który nosi pseudonim „Big Nasty”. Informacja pochodzi z pewnego źródła, bo od samego Sylvestra Stallone’a.
Munteanu to prawdziwy dzik – ma 194 centymetry wzrostu i waży 105 kilogramów. „Creed 2” będzie jego aktorskim debiutem. Film ma trafić na ekrany kin w listopadzie 2018 roku.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/officialslystallone/ Środa 17.01.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)