Roztopiona miedź kontra… wszystko

Zobaczcie jak przedmioty codziennego użytku reagują pod wpływem rozgrzanej do czerwoności, roztopionej miedzi. Te filmiki są naprawdę dobre.
styropian.png
By odnieść sukces na YouTube potrzebne są trzy czynniki: format, format i jeszcze raz format. I to właśnie znalezienie swojego unikatowego, niepowtarzalnego (jakkolwiek dziwny by on nie był) formatu pozwala wybić się różnym twórcom.

Właśnie w ten sposób można wyjaśnić fenomen i sukces ludzi, którzy rozwalają młotkiem iPhone’y, jeżdżą samochodem z gwiazdami muzyki, czy miażdżą różne przedmioty prasą hydrauliczną (o czym pisaliśmy TUTAJ).

Sytuacja ma się dokładnie tak samo w przypadku faceta, który polewa różne przedmioty roztopioną miedzią o temperaturze 1085 stopni Celsjusza i sprawdza w jaki sposób się rozpuszczą. Nie ma nic, co by mu się oparło – od klocków lego, poprzez frytki i Big Maki z McDonald’s , piłki do tenisa, puszki coca-coli aż po styropian.I to właśnie ten ostatni reaguje najbardziej spektakularnie pod wpływem miedzi, dając duży, szaleńczo płonący ogień i gęsty czarny dym.

Zresztą, zobaczcie to po prostu sami!

Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 12.04.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)