Różal gra Assassina!

Jedna z najbardziej oczekiwanych gamingowych premier roku już 23 października i wokół „Assassin’s Creed Syndicate” robi się coraz głośniej. Wybraliśmy się na plan produkcji promującej tę grę, w której w rolę wirtualnego bohatera wcielił się zawodnik KSW – Marcin "Różal" Różalski!
assassin's creed: syndicate
Najbliższa odsłona gry „Assassin`s Creed Syndicate” i najbliższa Gala KSW mają jeden wspólny mianownik: LONDYN - o nim i o innych podobieństwach i różnicach między wirtualną a realną walką porozmawialiśmy w czasie kręcenia clipu, w którym Marcin Różalski wcielił się w Assassina.„Assassin`s Creed Syndicate” to dziewiąta część serii zapoczątkowanej przez Ubisoft w 2007 roku. Dzięki planszy, dużej swobodzie działań i historycznemu klimatowi ta produkcja TPP stała się jedną z najlepiej ocenianych i najbardziej wyczekiwanych gier. Tym razem do wyboru masz dwie postacie – bliźnięta Jacob i Evie Frye. Potyczki Asasynów z Templariuszami umiejscowiono w wiktoriańskim Londynie, w roku 1868.

Zobacz finałowy clip i weź udział w konkursie.

Poznajecie?Przed Wami Marcin Różal Różalski – czołowy zawodnik Federacji KSW w roli…Assassina!!!Od dziś ruszamy z konkursem, w którym nagrodą główną będzie spotkanie i wspólny trening z Marcinem, a także najnowsza część gry Assassin’s Creed Syndicate. Co zrobić żeby wziąć w nim udział? Wystarczy, że zamieścicie w komentarzach pod postami konkursowymi swoje zdjęcie w stylizacji „na Assassina” ,lub też wstawicie takie zdjęcie na Instagram z hashtagiem #polskiasasyn. Jury z Różalem w składzie wyłoni zwycięzcę, którego zaprosimy do Warszawy, rozdamy równiez gry i koszulki KSW Squad z autografem Marcina pozostałym autorom najlepszych zdjęć.Konkurs potrwa do końca miesiąca, a wyniki przedstawimy 1-go listopada.Do dzieła!Regulamin konkursu: http://myland.pl/regulamin.pdf

Posted by KSW Squad on 12 października 2015


Dodał(a): CKM.PL Wtorek 13.10.2015