Rosyjskie zdjęcia ślubne – tego już nie odzobaczysz

Wiosna to czas miłości, a jak miłość to i śluby. A jak śluby to i zdjęcia ślubne. I jeśli myśleliście, że widzieliście na tych fotkach już wszystko, to gwarantujemy wam, że nie widzieliście, na jakie pomysły wpadli Rosjanie.

Miłość to nie tylko motylki w brzuchu, ale i bąbelki w głowie – coś jakby wypić za dużo szampana albo zjeść jakieś dziwne pigułki. Ale serio, nie wiemy, jak bardzo miłość musi uderzać do głowy Rosjanom, bo ich zdjęcia małżeńskie wyglądają jak produkt umysłu odurzonego jakimiś naprawdę hardymi dragami.

No bo jak inaczej nazwać motyw, w którym panna młoda trzyma w dłoni butlę po szampanie Sowietskoje Igristoje (popularny „ruskacz"), a pan młody w mgiełce dymu wystaje z niej niczym dżin? Albo czy ktoś może jest w stanie wyjaśnić nam, o co chodziło w zdjęciu okładkowym tego artykułu? Czemu ten koleś jest nadziany na bagietkę? I czemu, do cholery, oni oboje mają korony na głowach? O co tu w ogóle chodzi?

Ale dobra, nie ma co więcej rozwodzić się nad tym, bo nasze umysły nie są w stanie wejść na ten poziom abstrakcji. Po prostu zobaczcie te zdjęcia.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Facebook Picodi Wtorek 15.05.2018