Retro tablet

Jeśli nie możesz się zdecydować czy jesteś z poprzedniej epoki, czy może z nadchodzącej zainwestuj w tę zabawkę, a twoje rozterki odejdą w przeszłość. Albo w przyszłość.
typewriter kit.jpg


Masz już klasyczną holenderkę, okulary ukradłeś dziadkowi z kredensu, wróciłeś do czarno – białego telewizora bez pilota, pranie robisz w rzece, ale nadal nie możesz się powstrzymać żeby napomknąć o tym na fejsie? Mamy dla Ciebie gadżet idealny. Połączenie hi-tec z retro w postaci maszyny do pisania na… tablecie!

Specjalny zestaw do samodzielnej adaptacji starej maszyny do pisania zaprojektował Jack Zylkin z ekipy Hive 76. Specjalne sensory podpina się pod klawisze analogowej klawiatury. Przenoszą one impulsy elektroniczne an ekran tabletu lub nawet komputera. Prócz tego możesz pozostać przy oldskulu i jednocześnie tworzyć na papierze.

Zestaw USB Typewriter współpracuje z większością najnowszych tabletów, m. in. z: Apple iPad, Samsung Galaxy S II, Galaxy Tab, Acer Iconia Tab A500, Sony Tablet S, Nokia N810 / N900, Motorola Xoom. Jeśli chodzi o maszyny do pisania, obsłuży większość starych modeli.
Zestaw zmodyfikowano tak, by obsługiwał również klawisze, o których nie myśleli nasi wieszczowie: enter, backspace, shift, F1-F12.
Wersja podstawowa kosztuje 260 zł, wersja Deluxe Chromowana – 2800 zł.Dodał(a): carlo Piątek 22.06.2012