Rémi czub!

Nasz Edward Ącki może nosić teczkę za królem dowcipu, wkrętu i happeningu jajcarskiego – Rémi Gaillardem!
remi gaillard


Ten 37-letni Francuz znany jest ze swojego specyficznego, odklejonego od rzeczywistości humoru, który doceniliby nawet słynni „cyrkowcy” Monty Pythona! Rémi zaczął od wbiegania na boiska. Jednak nie na golasa i nie z transparentami głoszącymi wysokich lotów hasła. Podczas Ligi Światowej w 2002 roku stanął w szeregu graczy i odśpiewał hymn (jako jedyny z drużyny narodowej), po czym przywitał się z drużyną przeciwną i już miał wchodzić, gdy zorientowano się, że nie ma numerka na plecach i musi zejść…

To nie jedyny jego taki „występ” na dużej imprezie. Przebrany za piłkarza Loirent odbierał gratulacje od prezydenta za zdobycie przez drużynę Pucharu Francji. Rozdał również wiele autografów. Nikt się nie zorientował.

Jednak najlepsze popisy Rémi daje „na ulicy”. Jego gagi i wkręty są epickie! Na próżno szukać kopii tego komika. Za nic sobie ma obowiązujące zasady czy konwenanse. Pokazuje jak się bawić, jak łamać schematy i wychodzić poza wyznaczoną trasę, nie rozbijając się jednak o bandę. Zazwyczaj… Ma bowiem na swoim koncie wiele mandatów i krótkich odsiadek „na dołku”. Jednak nie ciąży na nim żaden wyrok.

Rémi Gaillard jest również wybitnie uzdolnionym piłkarzem. Jego triki wykonywane futbolówką są tak surrealistyczne, że wydają się efektem montażu filmowego. Oceńcie sami:A tu widzimy arcyciekawe połączenie jego umiejętności sportowych (zazwyczaj sprinterskich - ucieczka z miejsca akcji) z wielkim talentem do rozbawiania.:Rémiego można również nazwać filantropem! Oto prezentuje nam skuteczną, bo sprawdzoną i udokumentowaną, metodę na darmowy posiłek w popularnej sieciówce! Nie oceniamy jakości serwowanego jedzenia, ale doceniamy to, co Rémi  robi dla głodujących. Sposób na bezpłatne żarcie to idealna propozycja dla studentów, którzy fundusze żywieniowe przesunęli na bardziej reprezentacyjne cele. Jednak muszą najpierw skombinować samochód...Jednym z lepszych numerów, który natchnął innych pranksterów do działania, był numer ze strojem Pac Mana! Już w tamtych czasach Rémiemu udało się przenieść grę video do świata realnego. Prawie jak dzisiejsza "rzeczywistość rozszerzona". Prawie...Rémi Gaillard popisów dał setki. Cenimy go za absurdalne poczucie humoru no i za odwagę. Bo kto wyrywa policjantom bloczki z mandatami i rwie je zębami? Kto kopie piłką po radiowozach? Kto wlepia stróżom prawa mandaty i biega po ich samochodach służbowych? Rémi czub!A  wy znacie jakichś totalnych freaków? Może macie swoje filmiki? Dzielcie się ze światem swoim szaleństwem! Kto wie - może wśród nas jest większy jajcarz niż Rémi!

Dodał(a): gianni/fot. facebook Czwartek 05.07.2012