Rejs z zombiakami

Kreatywność organizatorów wycieczek nie zna granic. Wśród wakacyjnych ofert można nawet znaleźć... rejs z gromadką zombie. Masz ochotę na zastrzyk adrenaliny?

shutterstock_138680135.jpg

Jeżeli uważasz, że słoneczny rejs z drinkiem w ręku to wielka nuda, firma Norwegian Cruise Line przy współpracy z Sixthman (organizatorem imprez na morzu) oraz Walker Stalker Con (ogarniaczem eventów w stylu horrorów i science fiction) ma dla ciebie oryginalną alternatywę - wodną przeprawę ekskluzywnym statkiem pełnym... zombie! Brzmi kusząco? Zależy, jak dla kogo...

Już od stycznia przyszłego roku będziesz mógł wybrać się w podróż życia (i śmierci) statkiem Norwegian Pearl, na którym znajdziesz rozmaite atrakcje dedykowane miłośnikom "The Walking Dead". Wśród licznych rozrywek znajdzie się nawet spotkanie z aktorami popularnego serialu, a także panele dyskusyjne i sesje zdjęciowe z ich udziałem!

Trzydniowy rejs będzie miał miejsce na trasie między Miami (Stany Zjednoczone) a Nassau (Bahamy). Ceny biletów, w które wliczone są posiłki, zaczynają się już od 750 dolarów dla pary i można je kupić na stronie internetowej. Organizatorzy liczą na to, że niezwykłą wycieczką zainteresuje się nawet 2200 fanów.


Dodał(a): Bartosz Joda Środa 12.08.2015