Raperska fantazja

Raper Waka Flocka Flame wpadł na genialny pomysł. Skoro nie potrafi dobrze skręcać jointów, a wielu ludzi nie ma pracy, zatrudni kogoś, kto wyręczy go w tej czynności. Zaoferował 50 tysięcy dolarów rocznie i darmową maryśkę

ffttygyghuhui

Jakiś czas temu raper Waka Flocka Flame napisał ogłoszenie, że zatrudni kogoś do kręcenia mu blantów. Mistrz rolowania miałby jeździć z nim w trasy koncertowe, by tam serwować mu perfekcyjne skręty. W zamian za to celebryta zaproponował 50 tysięcy dolarów rocznie oraz darmową trawkę.

Zgłoszenia należało wysyłać na bletkach lub blantach. Do każdej aplikacji obowiązkowo trzeba było załączyć również wideo dokumentujące umiejętności w skręcaniu.

Jak nie trudno się domyślić, na odzew nie trzeba było czekać długo. W sumie celebryta otrzymał aż 60 tysięcy zgłoszeń od chętnych na takową pracę! Dla miłośników konopi wydaje się to być oferta marzeń.

Sam raper przyznał, że nie zna recepty na idealnego skręta, a gdyby z resztą ją znał, nie oferowałby przecież pracy. Teraz ma nad czym myśleć, bowiem wybrać jedną kompetentną osobę z kilkudziesięciu tysięcy, to przecież nie lada wyzwanie...Dodał(a): BJ, fot. Youtube Wtorek 25.11.2014