Rap i wyścigi w samolocie

Instrukcje bezpieczeństwa wygłaszane przez stewardessy przed lotem są tak niebezpiecznie nudne, że chrapiesz już po usłyszeniu powitania...
rapujący steward


A gdyby nagle zdarzyła się katastrofa?! Skąd będziesz wiedział gdzie jest kamizelka ratunkowa? Jak ją obsłużyć? Albo jak do cholery masz wyjść tym małym okienkiem, no bo przecież nie słyszałeś o wyjściach ewakuacyjnych, a bujałeś w obłokach, tych sennych.

W amerykańskich tanich liniach lotniczych Southwest Airlines poradzono sobie z tym problemem śpiewająco! Dosłownie. Stewardzi i stewardessy wyśpiewują jak powinieneś się zachować w czasie awarii samolotu, jak obsłużyć maskę tlenową i którędy uciekać jeśli jakimś cudem maszyna nie roztrzaska się po zderzeniu z ziemią.

Powstało kilka wersji jednak ta, którą usłyszysz, jest zależna od obsady samolotu. Możesz trafić na rapującego Davida Holmesa, który zrobił na tyle duże wrażenie na władzach Southwest, że powierzono mu do zarymowania roczny raport finansowy przed mediami i akcjonariuszami.R`n`B i country to kolejne dwa gatunki muzyczne, którymi posługują się stewardessy przekazując instrukcje bezpieczeństwa.

Przewoźnik znany jest z nietypowych akcji, jak np. organizowanie wyścigów rolek papieru toaletowego na pokładzie. Wszystko po to, by umilić pasażerom podróż. Lub odwrócić uwagę od braku darmowych posiłków...Lub udostępnianie swoich samolotów i infrastruktury pomysłowym dzieciakom:Dodał(a): carlo Środa 20.03.2013