Randka instant

Jak wylądować na randce z piękną nieznajomą? Dzięki zręczności i pomocy kilku znajomych, możesz bez pytania zjeść romantyczną kolację z każdą laską, którą spotkasz na ulicy.
randka instant

Wystarczy zaciekawić nasz `obiekt`, np. gapiąc się na wystający na środku ulicy słupek. Na nim należy zamontować przycisk z napisem „wciśnij”, chociaż znając przekorne polskie charaktery, może lepiej nakleić tam zakaz wduszania... No ale trzymajmy się oryginału, który jest skuteczny. Stoisz, wpatrujesz się i czekasz na ciekawską laskę, która lubi pchać rączki w nieznane rewiry.
belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg
Gdy wciska przycisk, dzieją się dziwne rzeczy. Ktoś na słupek montuje blat, inna osoba nakrywa go obrusem, kolejna podaje kolację, a pozostali dostawiają dodatki i krzesła. Tadam, kolacja gotowa! Teraz wystarczy tego nie spieprzyć i pociągnąć temat tak, by kolejna randka odbyła się w bardziej kameralnym miejscu w mniej przewiewnej `sali`.

Radzimy ostrożnie dobierać dziewczyny żeby facet upolowanej laski nie zaserwował Ci owocowego deseru – dwóch śliwek pod oczy. Istotne jest też to, by przycisku nie chcieli dotknąć przypadkowi panowie...

Dodał(a): carlo Środa 05.03.2014