Radek Majdan gitarzystą zespołu THe Trash

Radek Majdan był bramkarzem, trenerem, rzecznikiem klubu piłkarskiego, komentatorem sportowym, politykiem, dwukrotnie mężem, wydał książkę i wypuścił linię perfum dla facetów. Mało. Teraz jest gitarzystą w zespole rockowym!
radek majdan zespół

fot.: mat. promocyjne

Za Radkiem Majdanem dziewczyny już piszczą, więc nie wiemy tak do końca, po co chwycił za gitarę. Podobno od przybytku głowa nie boli… Nowa kapela wystartowała niezbyt rockowo. Przebrzmiewa raczej popem i najprawdopodobniej czeka nas kolejna dawka prostych kawałków obliczonych na pisk fanek.

Oficjalny komunikat grupy brzmi: „nowa kapela to efekt połączonych sił popularnych polskich muzyków i producentów współpracujących z czołówką polskiej sceny pop/rock, w który dodatkowo zaangażował się niegdyś popularny sportowiec, a dzisiaj gitarowy wymiatacz.”

The Trash składa się z doświadczonych muzyków, a w skład wchodzą: Piotr Konca - gitara/wokal, z zespołu Ira; Sebastian Piekarek - gitara/wokal, gitarzysta Patrycji Markowskiej; Marcin Kleiber - bas, gitarzysta basowy Dody i Radosław Owczarz, perkusista Patrycji Markowskiej i Edyty Bartosiewicz.

Powstał już singiel grupy The Trash – „Na niby”. W planach jest płyta i trasa koncertowa. Były mąż Dody najwidoczniej nie może wyjść z blasku fleszy. Popieramy – jak ma możliwość, to czemu nie. Tylko niech nie zabiera dla siebie wszystkich najśliczniejszych dziewczyn!
Dodał(a): carlo Wtorek 29.01.2013