Pudełko na pizzę nie jedno ma imię

Pudełko od pizzy, z którego części można zrobić fifkę do palenia zioła - takie rzeczy tylko w Stanach i tylko jako pomysł na biznes. Myślicie, że z tego będzie dało się wyżyć?
lufka w pizzy.jpg

Amerykański startup Push for Pizza stworzył, prawdopodobnie za potrzebą amerykańskiego rynku, pudełko na pizzę, które ma drugie dno... Dzięki temu prostemu, acz sprytnemu pomysłowi, konsumenci pizzy i marihuany będą mogli użyć pudełka do pizzy również do konsumpcji marihuany. 

Na czym polega pomysł? Otóż standardowe kartonowe pudełko od pizzy na wieku ma coś na kształt okienka, z niego będzie można wydrzeć karton ułożony w specjalny szablon i stworzyć z niego sześciokątną fifkę do palenia legalnej w niektórych stanach marihuany. 

Jeśli macie, uzasadnione zresztą, obawy, że karton może spłonąć pod wpływem gorąca rozpalonej „trawy”, to nie martwcie się, bo i o tym twórcy kartonowej lufki pomyśleli. Na pewno kojarzycie niewielkie „stoliczki” z trzema nogami, które służą do podtrzymywania wieka pudełka od środka? Otóż zostały one przerobione w ten sposób, że służą jednocześnie jako usztywniacz fajki, ale także jako komora na zioło; zmieniono także materiał ich wykonania z plastiku na ceramikę.

Zobaczcie sami jak wygląda to w praktyce.


Przeczytałeś do końca? Nabrałeś ochoty na pizzę czy na zieloną kartę do USA?

A TYMCZASEM U SĄSIADÓW:

Dotychczasowa była za długa.

Opublikowany przez Esquire Polska na 15 kwietnia 2016

Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 15.04.2016