Psy 3 – plakat, fabuła, premiera

Producenci najnowszej części legendarnego filmu „Psy” ujawnili plakat i zarys fabuły obrazu.
Psy-3.jpg
Kolejny raz w roli głównej zobaczymy Bogusława Lindę. Na ekranie pojawi się również Cezary Pazura, który powraca jako Waldek „Młody” Morawiec. Obok dwóch kultowych aktorów pojawią się też Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Damian i Tomasz Schuchardt. 


Historia, którą pokaże najnowsza część serii, ma rozgrywać się współcześnie. Po 25-letniej odsiadce Franz Maurer będzie musiał się zmierzyć z odmiennymi realiami niż te, które doskonale znał. „Psy. W imię zasad” mają być opowieścią o człowieku, które przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic i nagle musi odnaleźć w całkowicie innej rzeczywistości.

Twórcy obiecują widzom mocne sceny i prawdziwe westernowy klimat. Zgodnie z obietnicami ponowne spotkanie Maurera (Bogusław Linda) i Młodego (Cezary Pazura) będzie wielkim przełomem w życiu bohaterów. 


Pierwsza część „Psów” powstała w 1992 i była jednym z najbardziej dochodowych filmów lat 90. Film został również doceniony przez krytykę i uhonorowany na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie nagrodzono reżysera – Władysława Pasikowskiego i Bogusława Lindę, którego wybrano najlepszym aktorem. Druga część filmu – „Psy II: Ostatnia krew” – weszła na ekrany w 1994 roku.

Premiera obrazu „Psy. W imię zasad” została zaplanowana na 17 stycznia 2020 roku. Za scenariusz i reżyserie odpowiada Władysław Pasikowski.

Sonda

Czy czekasz na "Psy 3"?

ZOBACZ TAKŻE: AKCJA NA PLATFORMIE
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. materiały promocyjne Kino Świat Piątek 25.10.2019