Przepraszam, czy tu Pin-up? Imprezy w stylu retro...

Rodzinna mikro-destylarnia Z.Kozuba i Synowie wraz z partnerami: CKM.pl, Glitter, Lounge Magazin, APS, Lady Carotta oraz Black Ribbon Lingerie zapraszają na cykl eventów pod hasłem "Przepraszam, czy tu pin-up?"
pin up impreza.jpg

Imprezy swoim charakterem nawiązują do stylu pin-up, gdzie królował mocny makijaż, charakterystyczna krótka grzywka oraz kwieciste sukienki.  Wizerunek rodzinnej manufaktury Z.Kozuba i Synowie to styl międzywojnia, szalenie kolorowy i bujny dla naszego kraju. Tak zrodził się pomysł na powstanie kalendarza pin up girls na rok 2013 oraz organizację eventów w 6 klubach promujących styl retro. W wybranych klubach, 12 modelek w odważnej stylizacji bierze udział w sesjach do kalendarza.

Atmosfera wieczoru pin-up, to aranżacje muzyczne nawiązujące do filmowych hitów z tamtych lat, pokaz burleski i występ prawdziwej pin-up girl. Pierwsza impreza już 02 marca w klubie Paparazzi, ul. Mazowiecka 12!
PIN-UP-mailing 1.jpg
Zwolenniczek stylu pin up wciąż przybywa,  prekursorem stylu pin-up była Bettie Page, która wciąż jest wzorem do naśladowania. Kobieta pin-up, czyli dziewczyna z reklamowego plakatu lat czterdziestych jest zmysłowa, kobieca i trochę frywolna. Obecną gwiazdą pin-up jest  Dita von Teese, tancerka i gwiazda.
Przyjdź i poczuj atmosferę tamtych lat...

Informacja o fimie Z.Kozuba i Synowie Sp.z o.o.:

Firma Z.Kozuba i Synowie to rodzinna mikro-destylarnia, założona w 2005 roku. Trzon firmy stanowią trzy dynamiczne, pełne pasji osoby – Senior rodu i dwaj Synowie, które osobiście są zaangażowane w proces produkcji wykwintnych trunków.  

Oferta obejmuje wyroby z segmentu alkoholi butikowych: nalewki, White Dog (biała, nieleżakowana whisky ze słodu jęczmiennego) oraz wódki: smakowe, naturalne słodowe i  leżakowane. 
Produkcja wysokogatunkowych trunków na bazie naturalnych składników, odbywa się według tradycyjnych metod, z wykorzystaniem ręcznie wykonanego miedzianego alembika. Oryginalna marka swoje powodzenie zawdzięcza wyjątkowym i wyszukanym smakom docenianym przez konsumentów oraz niestandardowej komunikacji utrzymanej w  stylistyce okresu międzywojennego. Rodzinna manufaktura oddaje koneserom produkty dopieszczone, najwyższej jakości oraz stworzone ładunkiem profesjonalnej wiedzy i doświadczenia.

Wyroby alkoholowe Z.Kozuba i Synowie można nabyć w sieciach delikatesów Alma, Bomi, Piotr i Paweł, Delima, sklepach specjalistycznych oraz najlepszych hotelach, restauracjach i cocktajl barach na terenie kraju

Dodał(a): ckm.pl Środa 29.02.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Omer (2012-05-06 11:42:49)
Śliczna Blondi --- PinUp Makeup ;)
Zgłoś naruszenie
King steiga (2012-05-04 17:34:05)
supeeeeer Zgłoś naruszenie
Omer (2012-05-03 07:33:46)
pin-up.. hmm czemu nie ^^ Zgłoś naruszenie
Jacek_NDM (2012-03-31 09:54:44)
super pomysł :) ach te oldskulowe klimaty :) Zgłoś naruszenie
wronskib (2012-03-01 16:50:26)
bardzo mi się podoba taka akcja - warto będzie spróbować Zgłoś naruszenie
Krad (2012-02-29 22:55:04)
Ciekawa strategia promocji, bardzo sprytnie, wmieszać w całą akcję CKM Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-02-29 17:54:53)
Trzeba trochę się porozglądać i zorientować , bo oferta ciekawa i wypróbować będzie warto Zgłoś naruszenie
Komentarze (7)