Przenośny spokój

Możesz go zabrać do pracy i szef nie usłyszy, że uciąłeś sobie drzemkę. Pause Pod to przenośny namiot, który umożliwi ci spanie w każdym miejscu.
1.jpg

W SKRÓCIE:

Egotist Mondial zbiera pieniądze, aby do regularnej produkcji wprowadzić wynalazek Pause Pod. Jest to mały, przenośny namiot, który można zabrać ze sobą do pracy, lub na spacer i uciąć sobie w nim drzemkę kiedy tylko ma się na to ochotę.

PEŁNA WERSJA:
Szwedzka firma Egotist Mondial postanowiła zagrać na naszych najniższych uczuciach. Swoim wynalazkiem odwołuje się do małego chłopca, tkwiącego w każdym dorosłym mężczyźnie. Przecież wszyscy pamiętamy kiedy w dzieciństwie budowaliśmy forty z koców i broniliśmy je przed obcymi. Właśnie do tego nawiązuje Pause Pod, czyli przenośny i łatwy w rozkładaniu namiot, który możesz zabrać ze sobą wszędzie i zaznać chwili relaksu jak tylko poczujesz się zmęczony.

Twórcy zapewniają, że ich wynalazek ma nieskończenie wiele możliwości. Nadaje się do krótkich drzemek, medytacji, rozkoszowania się ciszą, a nawet zrobienia z niego swojego prywatnego małego kina, ponieważ ma tablet wmontowany w jedną ze ścian. Dodatkowo ten namiot rozłożysz wszędzie. W pracy, w domu, albo w parku, kiedy będziesz akurat na spacerze.

Jego łączna szerokość to 220 centymetrów, a wysoki jest na 120 centymetrów. Waży natomiast nieco ponad dwa kilogramy. Po złożeniu i włożeniu do odpowiedniego pokrowca, można go nosić na ramieniu jak zwykłą torbę. Jeśli chodzi o cenę to jak trafi do regularnej sprzedaży ma kosztować około 200 dolarów, czyli jakieś 790 złotych. Nie wiadomo jednak, czy twórcy osiągną swój cel. Na KickStarterze wystartowała zbiórka. Celem organizatorów jest zdobycie 100 000 szwedzkich koron. Akcja kończy się 26 maja 2017 roku, a na razie licznik wskazuje zaledwie kwotę przekraczającą 600 koron.

Mamy nadzieję, że ściany będą odpowiednio wyciszone. Nie chcielibyśmy, żeby podczas drzemki w namiocie, szefostwo usłyszało nasze chrapanie. Już im starczy tych dźwięków, jak codziennie padamy na biurka.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:KickStarter Poniedziałek 24.04.2017