Przeleć się F-16

Około dwóch lat trwa kurs na pilota myśliwca. Nie musisz jednak poświęcać tyle czasu, ani przechodzić wszystkich testów, żeby zasiąść w F-16. Umożliwi ci to filmik nagrany z opcją 360 stopni.
1.jpg

W SKRÓCIE:

Dzięki filmikowi z opcją 360 stopni możesz poczuć się jak pasażer F-16. Za sterami zasiada kapitan Dominik Duda. W wideo zaprezentowano jak wygląda start, lot i lądowanie myśliwcem.

PEŁNA WERSJA:
Nie oszukujmy się. Jeśli widziałeś „Top Gun” z pewnością przez jakiś czas chciałeś zostać pilotem myśliwca i być tak wyluzowanym jak Tom Cruise oraz mieć szansę u seksownej instruktorki. Być może od ostatniego seansu minęło już tyle czasu, że zapomniałeś o tych marzeniach i skupiłeś się na pracy za biurkiem. Na szczęście są ludzie, którzy spełnili młodzieńcze fantazję, a teraz dają taką możliwość również tobie. Załóż ciemne okulary, odpowiednią kurtkę i usiądź wygodnie w F-16.

W filmiku opublikowanym przez F-16 Tiger Demo Team Poland możesz odbyć lot myśliwcem w towarzystwie siedzącego za sterami kapitana Dominika „Zippity” Dudy. Jako wirtualny pasażer masz możliwość manipulowania obrazem w dowolny sposób, ponieważ wideo zostało nagrane z funkcją 360 stopni. Dzięki temu zobaczysz tajniki pracy pilota i będziesz podziwiał widoki.

„Zippity” wykonuje maszyną różnorakie ewolucje, podczas gdy ty spoczywasz spokojnie w fotelu, bądź na kanapie. W ciągu niespełna 15 minut dane nam jest prześledzić całą procedurę lotu, od startu, przez wycieczkę krajoznawczą, po lądowanie oraz wsłuchać się w wojskowy żargon. Uważaj tylko z poziomem głośności, bo od cudownego ryku silnika można stracić słuch. Nie polecamy filmiku osobom z lękiem wysokości.


Dodał(a): Paweł Zieleń Czwartek 04.05.2017