Przegląd najmodniejszych sneakersów na jesień dla sportowych freaków

Sneakersy to najmodniejsze i najwygodniejsze buty, jakie mogą istnieć. Sprawdź, które modele rządzą w tym sezonie!

sneakersy na jesień.jpg

Choć jesień jest uznawana za jedną z najsmutniejszych pór roku, to z perspektywy trendsettera jest ona doskonałym momentem do prezentowania modnych stylizacji i testowania nowych rozwiązań. Kiedy temperatura spada do coraz niższych wartości, a zmrok zapada znacznie wcześniej, warto sięgnąć po radykalne środki, które pozytywnie wpłyną na samopoczucie każdego.

Nike Air Max 90 Premium – styl na najwyższym poziomie

nike-air-max-90-premium.jpg

O fenomenie marki Nike nie trzeba się rozpisywać, ponieważ firma uważana jest za legendę i najprawdopodobniej jeszcze przez wiele lat będzie cieszyć się swoją świetnością. Buty sneakers Nike Air Max 90 Premium to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli Air Max w historii marki. Sneakersy te zadebiutowały już w 1990 roku, a sympatią wśród kolekcjonerów i sportowców cieszą się do dziś. Idealne na jesień – utrzymane w ciemnej kolorystyce i wzbogacone o specjalną poduszkę gazową, zapewnią stopie komfort i wygodę niezależnie od pogody.

Catepillar Colorado – z fabryki na ulice

buty-catepillar-colorado.jpg

Z modelem Catepillar Colorado wiąże się ciekawa historia, bowiem początkowo były one przeznaczone dla… pracowników przemysłowych. Nic w tym dziwnego, gdyż ten 25-letni model cechuje się stabilnością i dużą wytrzymałością, co w tej branży jest niesamowicie potrzebne. Z biegiem czasu (ze względu na wysoką jakość i staranność wykonania) Catepillar Colorado zaczęły fascynować społeczeństwo i z impetem wkroczyły do przestrzeni miejskiej, zostając w niej do dziś. Sneakersy męskie CAT Colorado to znakomite obuwie zarówno na zimną i deszczową jesień, jak i mroźną zimę. Wszystko to za sprawą cholewki wykonanej ze skóry naturalnej oraz tekstylnej wyściółki, które niezależnie od temperatury, gwarantują stopie ciepło. Wieczorny spacer w deszczu? W CAT Colorado to czysta przyjemność!

New Balance HL754BB – stylowo i funkcjonalnie

buty-new-balance-hl754bb-sylowo.jpg

Znakomitą propozycją na okres jesienno-zimowy jest model New Balance H754LLB, który stanowi połączenie outdoorowej sylwetki i lifestylowego designu.  Ze względu na swą funkcjonalność, sneakersy te zyskały szerokie grono fanów na całym świecie. Zawdzięczają to przede wszystkim cholewie wykonanej ze skóry naturalnej oraz oddychającej siateczce, która zapewnia stopie przepływ powietrza. Bardzo użytecznym i ciekawym rozwiązaniem jest również dolna część cholewy, która została otoczona syntetyczną wstawką. Zabieg ten zapobiega zabrudzeniom, o które w tym chłodnym okresie nietrudno. Modnie i funkcjonalnie? W tych sneakersach to nie problem!

Buty sneakers to najmodniejszy i najwygodniejszy wybór z możliwych. Bogate w szereg innowacji i nowoczesnych technologii, wykonane z najwyższej jakości materiałów będą znakomitym towarzystwem na najbliższe miesiące. W końcu liczy się funkcjonalność, wygoda i styl!

Materiał partnera


Dodał(a): Izabela Popko Środa 07.11.2018