Prostownica do nowych Iphone'ów

Co prawda nie ma w końcu wiarygodnych dowodów na to, że nowe Iphone'y wyginają się jak szalone, ale producentom sprzętu nie przeszkadzało to najwyraźniej, by wypuścić na rynek... maszynki do ich prostowania

55776757868678.png


Tuż po premierze nowych modelów Iphone'a przez wiele dni nie mówiło się o niczym innym, tylko o ich rzekomych tendencjach do wyginania się w kieszeniach. Apple twierdził, że to nieprawda, antyfani, że firma nie potrafi przyznać się do bubla, a miłośnicy jabłuszka i tak wyczekiwali w kolejkach po wymarzone cudeńka.

W końcu głos zabrała niezależna (podobno), firma zajmująca się badaniem jakości produktów dostępnych na rynku. Ich eksperyment pokazał, że Iphone 6 w istocie się wygina, ale dopiero pod naciskiem 30 kg, podobnie z resztą jak inne telefony o zbliżonych wymiarach (więcej na ten temat: Bendgate to ściema?).

Choć nie wiadomo komu już w końcu wierzyć i czy nowe Iphone'y faktycznie się wyginają czy nie (my jesteśmy biedni jak myszy kościelne więc jeszcze nie sprawdziliśmy), pewna firma postanowiła skorzystać z szumu wokół afery i trochę na niej zarobić. Wypuściła więc... maszynę do prostowania słynnych telefonów. Cwane?

Poniżej przedstawiamy instrukcję, jak korzystać z prostownicy do Iphone'a. Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany tym wspaniałym produktem, podobno można ją nabyć już za skromne 290 dolarów! No i co wy na to?
Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Czwartek 16.10.2014