Profesjonalny salon przytulania został otwarty w Warszawie

Jeśli dopada cię jesienna chandra, a mimo kolejnych dni spędzonych w barze żadne smutki nie chcą przejść, to może warto skorzystać z alternatywnej metody pocieszenia, czyli usług profesjonalnego przytulacza.

iStock-621128036.jpg


Podobno nie ma lepszego środka antydepresyjnego niż dobre przytulanko. Problem polega jednak na tym, że czasami nie ma z kim. W końcu żadnego z kumpli przecież nie przytulisz, bo to oznacza, że będziesz musiał przyznać się do słabości, a z przypadkową dziewczyną po seksie to też jakoś dziwnie (zakładamy, że jesteś singlem).

Teraz jednak będziesz mógł swobodnie poleżeć z kimś na łyżeczkę bez utraty reputacji i godności, bo w Warszawie otwarto właśnie pierwszy salon profesjonalnego przytulania. Sprawa jest bardzo prosta – płacisz kilkadziesiąt złotych i przechodzisz do przytulnego pokoju, w którym przez 30-60 minut przytulasz się z profesjonalną przytulaczką. I to w dowolny sposób. 

W trakcie sesji możecie trwać w bliskim uścisku na stojąco, leżąco lub siedząco, możecie trzymać się za ręce, leżeć głową na kolanach, na wspomnianą łyżeczkę, razem w objęciach czytać książkę lub cokolwiek innego sobie zamarzysz. Ty wybierasz, a przytulacz spełnia twoje zachcianki. 

Co istotne, jest to przytulanie, które nie ma żadnego seksualnego podtekstu, więc dobieranie się do drugiej osoby – z twojej strony, czy ze strony przytulacza – nie wchodzi w grę. Chodzi jedynie o odstresowanie, poprawę nastroju i walkę z samotnością. Ma to jednak ogromną zaletę. Przed wyjściem nikt nie będzie się ciebie pytał, czy zadzwonisz jutro.

TĘ DZIEWCZYNĘ KAŻDY BY PRZYTULIŁ!Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Środa 08.11.2017