Prezydent znów radzi. Koronawirus zwija się, ale ze śmiechu

Prezydent Białorusi po raz kolejny udowadnia, że ma najbardziej kuriozalne rady, jak ustrzec się przed koronawirusem. Tym razem zagląda obywatelom do łóżka i mówi o innych aktywnościach.
lukashenko_3.jpg
Wódka, sauna i traktory
– taki oręż w walce z koronawirusem wskazywał przed miesiącem Aleksander Łukaszenka. Gdyby jednak picie mocnych trunków, grzanie się w saunie i praca na roli nie wystarczyła, prezydent Białorusi ma w zanadrzu kolejne rady.

Tym razem zrobiło się bardziej intymnie, bo Łukaszenka odniósł się do kwestii seksu pozamałżeńskiego. Jego zdaniem facet w obliczu pandemii powinien ograniczyć się do kontaktów, tylko z jedną partnerką. Kochanka lub żona przecież może poczekać.

SPRAWDŹ: Świetny seks w związku skłania partnerów do… zdrady

“Jeśli już kogoś pocałowałeś, to nadal całuj tę samą osobę. Jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną, trzymaj się z dala od innych kobiet, bądź cierpliwy przez miesiąc. Jeśli miałeś romans, pozostań w tej rodzinie” – sugerował Łukaszenko.

Jednak prezydent na tym nie poprzestał. Stwierdził, że skoro koronawirus powoduje chorobę płuc, to należy odpowiednio o nie zadbać. Jego zdaniem najlepszym sposobem na to są ćwiczenia fizyczne i zaczerpnięcie świeżego powietrza, a nie leżenie na kanapie przed telewizorem.

SPRAWDŹ: Aktywność na powietrzu podczas pandemii. Co wolno, a czego nie?

“Kiedy zostajesz w domu i nic nie robisz, zaczynasz kaszleć, a twoje płuca nie funkcjonują dobrze, ponieważ nic nie robisz. Jak więc zachować zdrowie w domu?” – podsumował prezydent-znachor.

Najnowsze porady na zdrady Łukaszenki, rzeczywiście mogą się sprawdzić, ale raczej w przypadku kłopotów w związku. W końcu zerwanie z kochanką i zadbanie o kondycję fizyczną może sprawić, że twoja luba zakocha się w tobie na nowo.
Dodał(a): Konrad Siwik / fot. youtube Piątek 08.05.2020