Gorące premiery 2011

Poniżej znajdziesz 10 gorących premier filmów, które musisz zobaczyć w te wakacje!

Gorące premiery 2011


X-Man pierwsza klasa – Prequel kultowej serii o przygodach X-man`ów. Przedstawia głównie historię Profesora X i Magneto, którzy w dawnych czasach byli przyjaciółmi. Konflikt zmienił ich przyjaźń w nienawiść i dał początek walki pomiędzy ich klanami.

Kac Vegas w Bangkoku – Jak już się domyślacie jest to druga część słynnego Kac Vega.Historii o kumplach, którzy po wieczorze kawalerskim budzą się nie pamiętać zupełnie nic z poprzedniego wieczoru, w dodatku pan młody zniknął. Zaczynają się poszukiwania i odkrywanie tajemnicy poprzedniego wieczora.

Kobieta, która pragnęła mężczyzny – Słynna pani fotograf, na pokazie w Paryżu spotyka mężczyznę, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Nie podejrzewa nawet, że ta znajomość przewróci jej życie do góry nogami. Co więcej w filmie zagrał polski aktor Marcin Dorociński.

Transformers 3D – Być może na naszych oczach rozegra się decydująca bitwa pomiędzy Autobotami a Decepticonami.

Harry Potter i insygnia śmierci 2 – Ostatnia część przygód młodego czarodzieja. Tym razem Harry Potter i Lord Voldemort stają do ostatecznej walki.

Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie – Jest to film na podstawie pierwszego komiksu Marvel. Główny bohater poddany został eksperymentowi dzięki któremu zwiększa się jego inteligencja i siła, zostaje wysłany do walki z nazistami.

Fright Night - Collin Farrel w roli wampira terroryzującego okolice. Walke z nim podejmuje młody chłopiec, który jest zdeterminowany aby wampir zniknął z jego sąsiedztwa.


Dodał(a): Olga Wap Sobota 19.02.2011