Prank pełnometrażowy

Dla YouTuberów ekran Twojego komputera, tabletu lub smartfona to już za mało. Trzech z najbardziej popularnych twórców śmiesznych filmików na świecie nakręciło swój pełnometrażowy film, w którym zobaczymy zupełnie świeże pranki.
prank-pelnometrazowy.jpg

Vitaly Zdorovetskiy, Roman Atwood i Dennis Roady mają na YouTubie łącznie 20 milionów subskrybentów. A to już  potężna armia fanów, która skłonna jest kupić coś od swoich internetowych ulubieńców. Na to właśnie liczą trzej znani komicy, których pranki i wkręty prezentowaliśmy u nas wielokrotnie. Natural Born Pranksters - tak nazywa się ich ekipa i taki tytuł otrzymał film.

Najnowszym ich pomysłem jest pełnometrażowa produkcja. Będzie to kompilacja wielu oryginalnych wkrętów, stworzonych specjalnie na potrzeby filmu. Obraz ma się pojawić w kinach, na płytach DVD i w serwisach z wideo na żądanie. Pomysł dokładnie taki sam, jaki kilka lat temu zrealizowała ekipa Jackass pod wodzą Johnnego Knoxville`a. Wtedy telewizyjni masochiści przenieśli na duży ekran swoje bolesne perypetie.

Tym razem twórcy za cel wybierają nie siebie nawzajem, ale przypadkowych ludzi. Nie ma tu samookalaczania, choć niektóre pranki kończą się dla chłopaków boleśnie, mimo że te skutki były do przewidzenia.Zupełnie świeże wkręty pod nazwą Natural Born Pranksters premierę będą miały 1 kwietnia, czyli na prima aprilis. Z datą wstrzelili się świetnie, ale czy to samo można powiedzieć o samej koncepcji? Stoi przed nimi bowiem nie lada wyzwanie, bo muszą zaciągnąć swoich subskrybentów do kin lub kazać zapłacić za własną kopię, podczas gdy fani ich twórczość mieli dotychczas za darmo. No może musieli obejrzeć parę reklam albo product placementów.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 03.03.2016