Praktyczne aplikacje

Nowy sezon. Nowy, lepszy ty. Dzięki pomysłowym apkom!
niezbędna aplikacja na smartfona


Zebraliśmy dla was zestaw najlepszych i najnowszych aplikacji, które ułatwią ci życie. Zainstaluj je na swoim smartfonie a twoje życie zmieni się o 180 stopni!

luminosity.jpg  LUMINOSITY

Zestaw niezwykle pomysłowych ćwiczeń umysłowych, które mają rozwijać i kształtować twoją inteligencję. Poddaj się treningowemu rygorowi Luminosity, a zaczniesz szybciej myśleć, lepiej liczyć i sprawniej podejmować decyzje.                          


belka_zobacz-wideo-tygodnia.jpg


 MOVES

moves.jpg

Moves to mistrzowsko zrobiony krokomierz, który pozwoli ci kontrolować, jakie odległości pokonujesz  piechotą każdego dnia. Dzięki GPS–owi i współpracy z Foursquare Moves stworzy mapę twych wędrówek i miejsc, które odwiedziłeś po drodze.


KROME

krome.jpg   Sprytny program, który we współpracy z przeglądarką Chrome na komputerze pozwoli ci zarządzać telefonem z poziomu kompa! Dzięki Krome możesz odbierać powiadomienia i SMS–y  w przeglądarce, a nawet odpisywać na wiadomości. Polska apka, brawo!TWISTY LAUNCHER                                                                                                           twisty launcher.jpg

Genialne rozwiązanie, które pozwoli ci uruchamiać aplikacje za pomocą odpowiedniego „machnięcia”     telefonem! Wybierasz rodzaj gestu, przypisujesz do niego program i gotowe. Jedno machnięcie wystarczy, żeby np. włączyć aparat foto.

ifttt.jpg    IFTTT

Megaapka, która pozwoli ci ustalać reguły zachowania aplikacji w telefonie. Dzięki IFTTT np. twoje zdjęcia z Instagrama będą zapisywać się w Dropboxie, a lajkowane utwory z Soundclouda same wskoczą na twój wall na fejsie. Są dziesiątki możliwości!


Dodał(a): CKM Poniedziałek 18.11.2013