Jak strzela Taser

Najsłynniejszy paralizator świata ma teraz większy zasięg, ale boli tak samo.
Taser

 Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Paralizatory elektryczne firmy Taser mają jedną dużą zaletę: teoretycznie nie zabijają ludzi, a jedynie zadają im masę bólu, rażąc przez kilkadziesiąt sekund prądem mocniejszym niż w gniazdku w ścianie. Lecz posiadają też jedną wielką wadę: w praktyce na świecie odnotowano już ok. 500 zgonów po ich użyciu. Podczas gdy popularne Tasery w kształcie pistoletu mają niewielki zasięg (5 m), to nowe wystrzelone z shotguna elektryczne naboje mogą lecieć sześć razy dalej! I co ty na to? |

NABÓJ
Taser XREP. Bezprzewodowy, z własną baterią i czterema haczykowatymi elektrodami, które rażą przez 20 s prądem mocy 500 V nawet przez grube ubranie.

ŁADOWANIE
Od dołu. Rurowy magazynek pod lufą mieści 5 naboi. Elektryczne kule mają taki sam rozmiar, jak zwykłe naboje do shotguna.

CELOWANIE
Pociski XREP lecą. na odległość maks. 30 m, więc mierzenie z broni nie jest trudne – wystarcza zwykły celownik przeziernikowy.

STRZAŁ

Wiadomo, pociągając za spust. Lecz by ten wystrzał powtórzyć, trzeba strzelbę przeładować, ręcznie przesuwając pompkę pod lufą.

STRZELBA

Klasyczny shotgun Mossberg 500 kal. 18,5 mm, ale przerobiony tak, żeby nie dało się z niego strzelać „normalną” zabójczą amunicją. Po zmianach i w czarno–żółtym malowaniu nazywa się Taser X12. Klasyczny shotgun Mossberg 500 kal. 18,5 mm, ale przerobiony tak, żeby nie dało się z niego strzelać normalną” zabójczą amunicją. Po zmianach i w czarno–żółtym malowaniu nazywa się Taser X12.
Dodał(a): ckm.pl Środa 21.03.2012