Praca marzeń – przewodnik po Muzeum Polskiej Wódki

Kiedy już podczas studiów zorientowałeś się, że twoją największą pasją jest alkohol, to mamy dla ciebie świetną pracę. Jest to posada przewodnika w Muzeum Polskiej Wódki.
18402121_1055204314611612_5397862228470318675_o.png

Wielkie otwarcie Muzeum Polskiej Wódki zbliża się już wielkimi krokami – planowane jest na czerwiec 2018 roku. I oczywiście jest to miejsce, które zdecydowanie powinieneś zobaczyć, nawet jeśli po raz ostatni byłeś w jakimkolwiek muzeum podczas wycieczki szkolnej w trzeciej klasie podstawówki.

Jeśli natomiast masz w sobie trochę więcej galeryjno-muzealnego zacięcia, to czeka na ciebie bardzo interesująca posada – przewodnika po Muzeum Polskiej Wódki. To wyjątkowa oferta nie tylko ze względu na możliwość łączenia pasji z pracą, ale przede wszystkim ze względu na możliwość pracy w prawdziwie unikatowym miejscu – Muzeum Polskiej Wódki będzie pierwszym tego typu obiektem na świecie.

Zaznaczmy, to dość poważna posada i żeby ją dostać, musisz posiadać w CV nieco więcej doświadczenia niż umiejętność zrobienia litra na dwóch bez zagrychy. Wymagany jest choćby angielski na poziomie min. C1, by móc oprowadzać gości z zagranicy.

Wszystkie szczegóły ogłoszenia znajdziesz TUTAJ. Ze swojej strony – polecamy, sami być może przemyślimy podesłanie kilku naszych CV.

ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ DZIEWCZYNY:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Muzeum Polskiej Wódki Wtorek 20.02.2018