Powrót Nokii 3310!

Koniec z memami! Tymi nostalgicznymi, w których użytkownicy sieci śmieją się z niezniszczalności Nokii 3310.

nokia.jpg

Według internautów kiedy ten telefon wibrował, łamach posiadaczowi modelu nogi. Kiedy spadał na podłogę, łamał podłogę. Kiedy komuś wylatywał z rąk, pozostawiał po sobie wielki kra ter na naszej planecie. Z każdego starcia, właśnie ta Nokia wychodziła zwycięsko.

Już niedługo będziemy świadkami powrotu kultowego telefonu, za którego właściwościami tęsknią miliony osób na całym świecie. Pewien dziennikarz, który dość często publikuje nieoficjalne informacje dotyczące komórek, zdobył przełomową wiadomość.

Na targach Mobile World Congress mających odbyć się w Barcelonie pod koniec lutego 2017 roku, zostaną przedstawione nowe telefony Nokii. Odpowiedzialne za to mają być firmy HMD Global Oy oraz Foxconn. Czyli nowa spółka, byłego pracownika Nokii i firma zajmująca się produkowaniem elektroniki.

Opublikowany przez Typowa Nokia 3310 na 10 maja 2013

Dzięki nim ma powstać połączenie tradycyjnej komórki i smartphone’a. Właśnie to będzie następcą modelu 3310. Na razie nie znamy wielu szczegółów. Jedyne informacje dotyczą ceny. I te napawają optymizmem. W przeciwieństwie do najnowocześniejszych modeli, ten ma kosztować marne 59 euro, co w przeliczeniu daje około 250 złotych.

Nie ma jednak co liczyć na powrót popularności sprzed lat. Od 2000 roku, kiedy na rynek wprowadzono 3310, wiele w przemyśle telefonicznym się zmieniło. Niemniej 3310 to najpopularniejszy telefon fińskiej firmy Nokia. Sprzedany został w 100 tysiącach egzemplarzy. Czy to nie jest kolejna próba grania na naszej tęsknocie za starymi czasami?

Dodał(a): Mateusz Kryś Wtorek 14.02.2017