Poszukiwany przestępca zatrzymany – zobacz, gdzie ukrywał się przed policją

Za szafą, w piwnicy? Nic z tych rzeczy. Ten facet opanował zdolność ukrywania się przed policją do perfekcji. No dobra, prawie.
168-81328.jpg

Tym razem policjanci nie dali się oszukać sprytnemu przestępcy, który przez kilka miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 30-latek był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez polskie sądy. Zgodnie z wyrokiem facet miał bowiem odbyć karę 4 lat więzienia za przestępstwa przeciw bezpieczeństwu w komunikacji, życiu, zdrowiu oraz mieniu. 

Policjanci z Woli dostali cynk, że facet może ukrywać się w jednym z mieszkań na warszawskiej Białołęce. Gdy pojechali pod wskazany adres, zdawało się, że gościa tam nie ma. Uwagę mundurowych zwróciły jednak inne osoby, które były jakoś tak dziwnie zdenerwowane. To dało policjantom do myślenia i bardzo dokładnie zaczęli przeszukiwać dom.

Jak się okazało, facet jednak znajdował się w mieszkaniu – sprytnie ukryty w dziurze pod brodzikiem prysznicowym w łazience. Była to naprawdę niezła kryjówka, stąd też gość był bardzo mocno zaskoczony, gdy zobaczył nad sobą twarze policjantów.

Teraz 30-latek trafił za kratki, gdzie będzie miał dużo czasu na przemyślenie, jak na przyszłość mógłby usprawnić swoją kryjówkę.

TA DZIEWCZYNA TO ZŁODZIEJKA MĘSKICH SERC


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Komenda Stołeczna Policji Środa 04.04.2018