Poszukiwana niania do nawiedzonego domu

17,5 tys. zł/mc – tyle oferuje pewna rodzina, za wykonywanie obowiązków opiekunki do dzieci w domu, w którym straszy.
glgl.jpg

Równowartość 17,5 tys. zł miesięcznie za bycie opiekunką do dzieci oferuje brytyjska rodzina.
Warunki wydają się bardzo korzystne, a mimo to nie ma chętnych, żeby zaopiekować się dwójką dzieci w wieku pięciu i siedmiu lat. Wszystko przez to, że posiadłość jest nawiedzona przez duchy.

Rodzina żyje w domu w małej wiosce Scottish Borders już dziesięć lat. Przed zakupem posiadłości otrzymali informację, że w niej straszy, mimo to postanowili ją nabyć. Małżeństwo w związku ze swoją pracą często wyjeżdża, dlatego chcą zatrudnić opiekunkę do dzieci.

Do jej obowiązków miałoby należeć przygotowywanie latorośli do szkoły, odrabianie z nimi zadań oraz kładzenie spać. Nie wydaje się to więc ciężkim zajęciem. W ciągu pierwszego roku pracę tę podjęło pięć osób, jednakże każda zrezygnowała, za powód podając zjawiska paranormalne.

Rzekomo podczas nieobecności właścicieli zwiększona jest aktywność duchów. Słychać dziwne dźwięki, przedmioty się poruszają i pęka szkło. Z tego powodu rodzina postanowiła uatrakcyjnić swoją ofertę. Zatrudniona opiekunka czy też opiekun prócz wysokiej pensji, otrzyma własny pokój i osobną kuchnię, możliwość wzięcia 28 dni urlopu, a także wolne święta.

Jeśli więc warunki wydają ci się korzystne i nie jesteś strachliwy, możesz próbować swoich sił w rekrutacji na stronie childcare.co.uk. My już odpicowaliśmy CV, bo z duchami i trupami w szafach mamy do czynienia codziennie w redakcji.

ZOBACZ GALERIĘ MILF-Y PO 50-TCE
Dodał(a): Paweł Zieleń Wtorek 20.06.2017