Poszukiwana niania dla 18-letniej studentki

Dorosłe życie potrafi przytłoczyć, dlatego prawdziwie kochający rodzice dbają o to, żeby ich pociechy musiały zderzyć się z rzeczywistością najpóźniej, jak jest to możliwe.
iStock-1156424811.jpg

Dorosłość zaczyna się wtedy, kiedy orientujesz się, że papier toaletowy bierze się ze sklepu a nie z szafki. Istnieje jednak grono wybranych ludzi, którzy nigdy nie zgłębią tajników zwyczajnej egzystencji.

Do grupy takich osób należy 18-letnia studentka z Kanady, która właśnie rozpoczęła naukę w angielskim mieście Leeds. Zatroskani rodzice postanowili maksymalnie ułatwić jej start w nowej rzeczywistości i umieścili w sieci ogłoszenie, w którym poszukują opiekunki dla dorosłej studentki prawa.

Z ogłoszenia wynika, że zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie posiłków i dbanie o to, żeby jej lodówka była pełna wartościowych przekąsek i świeżych soków. Rodzice dziewczyny zapewniają, że o dostawy jedzenia zadba prywatny kierowca, który jest odpowiedzialny za odbieranie nastolatki z uczelni i przywożenie zakupów. W ofercie pracy zaznaczono, że osoba ubiegająca się o stanowisko opiekunki nie musi być szefem kuchni.Bliskim zależy, żeby dziewczyna spożywała trzy wartościowe posiłki dziennie i nie musiała troszczyć się o tak przyziemne rzeczy jak pranie i sprzątanie, ponieważ program pierwszego roku studiów jest niezwykle wymagający i dorosła osoba mogłaby nie podołać rozlicznym obowiązkom.

Biorąc pod uwagę, że wielu jej rówieśników jednocześnie studiuje i pracuje, ciężko nie pozazdrościć dziewczynie komfortowych warunków. Trudno jednak nie zauważyć, że studia to doskonały trening dorosłości, a przysmaki z akademika takie jak makaron z tuńczykiem z puszki, czy chleb posypany przyprawami, to prawdziwy smak życia.ZOBACZ TAKŻE:
AMAZON SZUKA BRZYDKICH AKTORÓW DO ROLI ORKÓW WE WŁADCY PIERŚCIENI

Dodał(a): Adam Barabasz / fot. iStock Czwartek 02.01.2020