Popek zarobi najwięcej spośród uczestników „Tańca z gwiazdami”

Namówienie Popka na wciśnięcie się w pantofle i błyszczącą koszulę tancerza będzie kosztowało telewizję Polsat krocie. Raper dostanie bowiem najwięcej kasy spośród wszystkich uczestników „Tańca z gwiazdami”.

Mamy nieodparte wrażenie, że udział Popka w „Tańcu z gwiazdami” wcale nie przyniesie niczego dobrego Polsatowi. No bo z jednej strony raper wykończył psychicznie już dwie swoje partnerki, tak że producenci musieli przydzielić mu trzecią, a z drugiej jego niewyparzona gęba i brak obycia przysporzą stacji kolejnych problemów. I do tego Polsat wybuli za to krocie.

Jak bowiem chwali się sam Popek, aktualnie został „najlepiej zarabiającym tancerzem w tym kraju”. Nie wiemy, czy to stwierdzenie jest rzeczywiście prawdziwe, natomiast prawdą jest co innego – raper stał się najlepiej zarabiającym uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”. Za jeden odcinek programu Popek otrzyma bowiem aż 15 tysięcy złotych. I jest to doprawdy jedna z najwyższych kwot na przestrzeni kilku ostatnich edycji.

Czy warto dawać tyle kasy Popkowi? No raczej nie, ale widocznie producenci programu wiedzą lepiej. No chyba że planują wykosić rapera z listy uczestników już po pierwszym odcinku. Wtedy miałoby to sens.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/popek_oficjalnie/ Piątek 23.02.2018