Popek zaprezentował swój pierwszy plakat wyborczy

To wygląda na żart, ale tak naprawdę z Popkiem nigdy nic nie wiadomo. Raper opublikował w sieci swój pierwszy plakat wyborczy.

O tym, że Król Albanii zamierza wkroczyć do polityki pisaliśmy wam TUTAJ. Co więcej, raper zaczął się nawet w tym celu kumać z niejakim Januszem Korwin-Mikkem, bo to właśnie z ramienia jego ugrupowania chciałby startować w wyborach do polskiego parlamentu. No właśnie i tu jest haczyk.

Raper do tej pory przekonywał bowiem, że chce zostać posłem, a nie europosłem. Tymczasem plakat wyborczy opublikowany 2 października na oficjalnym profilu na Instagramie Popka wskazuje, że Król Albanii chciałby kandydować do Parlamentu Europejskiego.

„Będę alfonsem tego burdelu!” – głosi hasło, którym Król Albanii zamierza podbić Europę. Trzeba przyznać, że to bardzo w jego stylu i żadnego innego sloganu wyborczego byśmy się po nim nie spodziewali, ale jednak mimo wszystko wygląda to na żart.

Choć z drugiej strony nigdy nie można przewidzieć, co tak naprawdę siedzi w głowie Popka i Janusza Korwin-Mikkego, i nagle okaże się, że ta kandydatura jest prawdą. I sami już nie wiemy, w którym parlamencie bardziej nie chcielibyśmy widzieć Króla Albanii.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Czwartek 04.10.2018