Popek wykończył już dwie tancerki w "Tańcu z gwiazdami"

Jak się okazuje, taniec w parze z Popkiem to żadna przyjemność. Przekonały się o tym już dwie tancerki, które odmówiły uczestnictwa w programie u boku rapera.
poja_021216_014.jpg

Niedawno pisaliśmy o tym, że Popek Monster dołączył do uczestników kolejnej edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką od samego początku miała być Agnieszka Kaczorowska, szerzej znana jako Bożenka z „Klanu”.

Tyle że tancerka jeszcze przed rozpoczęciem treningów odmówiła brania udziału w programie w parze z Popkiem. W końcu raper nie należy do osób, które cieszą się dobrą opinią, a Kaczorowskiej zależało na zachowaniu pozytywnego, pozbawionego skandali wizerunku jej własnej szkoły tańca. I trudno się jej dziwić. Mało kto mógłby jej bardziej zaszkodzić niż Popek Monster.

Producenci „Tańca z gwiazdami” przydzielili więc raperowi inną partnerkę, debiutującą w programie Kasię Vu Manh. I ta również poległa w starciu z Popkiem. Dziewczyna nie wytrzymała po prostu psychicznie – nie rozumiała żartów rapera i zwyczajnie bała się jego przystojnej twarzy.

Jak podaje „Super Express” Popek zatańczy więc jeszcze z kim innym. Konkretnie – z Janją Lesar, czyli choreografką programu i szefową ekipy trenerów gwiazd. W nadchodzącej edycji tancerka będzie jednak musiała zrezygnować ze swojej kierowniczej roli, by poskromić Popka. Może ona chociaż da radę i go ogarnie. Aż chyba pierwszy raz obejrzymy „Taniec z gwiazdami”, żeby to zobaczyć.

ZOBACZ TEŻ:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Jakub Porzycki/FORUM Czwartek 08.02.2018