„Popek jest bardziej celebrytą niż raperem. A ja wolę być raperem" - wywiad z Kalim

Raper Kali mówi CKM m.in. o szybkich furach, drogich kruszcach oraz młodych, którzy nie mają szacunku.

CKM: Jesteś fanem motoryzacji?

Kali: Wielkim fanem nie jestem – ale, jak chyba każdy facet, cenie posiadanie dobrego samochodu. Teraz poruszam się audi s8. To fura, która zawsze mi się marzyła, nawet jak nie miałem wystarczających pieniędzy. A że jestem facetem, który spełnia swoje marzenia, to gdy było mnie stać, kupiłem ją.

CKM: Nowy poziom w karierze muzycznej oznacza u ciebie nowe auto?

K.: Bardziej chodzi o to, że samochody łapią przebieg. Staram się wymieniać wozy co cztery lata, żeby unikać ich awarii. A jak Bozia daje, to apetyt rośnie – chcesz więcej i więcej. To jak z telefonami: gdy wychodzi nowy model, to starasz się go mieć.

CKM: Zaczynałeś w znanym składzie Firma, w którym byłeś m.in. razem z Popkiem. Zatańczyłbyś w „Tańcu z gwiazdami”, tak jak on?
K.: Nie ma mowy! Popek jest bardziej celebrytą niż raperem. A ja wolę być raperem, nie celebrytą. Zresztą, nie dostaję takich propozycji, więc też nie muszę odmawiać.

Kali
Właściwie Marcin Gutkowski. Urodził się w Krakowie, rocznik 1981. Jeden z najbardziej znanych polskich raperów. Niegdyś członek hardkorowego krakowskiego składu Firma, obecnie reprezentant Ganja Mafii, własnej wytwórni muzycznej. Ma na swoim koncie kilka złotych i platynowych płyt za wysoką sprzedaż kolejnych albumów. Jego nowa płyta „V8T” jest na rynku od 27 kwietnia 2018 r.


To był tylko fragment wywiadu z Kalim. Resztę znajdziesz tylko w nowym majowym numerze CKM – już w kioskach!

CKM_05_18.jpg


Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM/ fot. instagram.com/k4lion/ Poniedziałek 30.04.2018