Pomysł na męski prezent - zegarek z personalizowanym paskiem

Jest uniwersalny, nigdy nie wyjdzie z mody, a jednocześnie podkreśli osobowość obdarowanego.

personalizowany zegarek.jpg

Listopad to czas, kiedy szukamy prezentów dla bliskich. Nie każdego ucieszy kolejna para skarpet, perfumy albo sweter. Kiedy nie wiemy, co ucieszy bliską nam osobę, warto sięgnąć po prezenty uniwersalne, ale spersonalizowane. Zegarek to uniwersalny prezent, który, oczywiście odpowiednio dobrany, będzie trafionym podarunkiem dla każdego.

Czy wiesz, ze w przypadku zegarków nie liczy się tylko marka oraz design, ale również kolor paska?

Brązowy pasek od zegarka wprowadza do stylizacji klimat retro. Czerwony pasek zwraca na siebie uwagę z daleka. Z kolei złoty kolor doda blasku...

To powinieneś wiedzieć o kolorach pasków do zegarków, które kupujesz:

Czerwony

Co zasygnalizujesz tym kolorem? Bunt i odwagę.

Co ten kolor paska powie o Tobie? Masz dużą potrzebę aktywności fizycznej i emocjonalnej.

Z jakimi innymi kolorami będzie dobrze wyglądał? Kolor ten w nadmiarze może zwiększać agresję, więc dobrze będzie się prezentował z kolorami bardziej stonowanymi, na przykład z beżowym kolorem garsonki. W ten stylizacji czerwień będzie kolorem awangardowym. Czerwony pasek od zegarka będzie też świetnie wyglądał z szarym sweterkiem.

Co symbolizuje ta barwa paska? To kolor namiętności. Symbolizuje też energię, zapał, radość, krzepkość, podniecenie, serce, miłość, uczucie, światło, oświecenie duchowe, namiętność, intuicję, twórczość, grzech, nienawiść i dzikość.

Co wprowadzi ten kolor do stylizacji? Energię, wyrazistość, przebojowość.

Jaka jest zaleta tego koloru paska od zegarka? Zdecydowanie przyciąga uwagę. Pobudza i podnosi ciśnienie krwi.

Czarny

Co zasygnalizujesz tym kolorem? Indywidualizm i smutek. Zdradzisz też tęsknotę za miłością i myśli egzystencjalne. Wyrazisz także tajemniczość i niedostępność oraz potrzebę izolacji.

Co ten kolor paska powie o Tobie? Że jesteś osobą mającą dobry gust. Cenisz klasykę i elegancję. Jednocześnie nie brakuje Ci wyrafinowania.

Z jakimi innymi kolorami będzie dobrze wyglądał? Dobra wiadomość jest taka, że czerń właściwie pasuje do wszystkiego. Wyjątkowo jednak do twarzy mu z bielą, granatem, żółcią i czerwienią.

Co symbolizuje ta barwa paska? Niebezpieczeństwo, upór, katastrofę, noc, ciemność, rozpacz, czary, grzech, niezmienność, tajemnicę, miłość, milczenie, sen, bierność.

Co wprowadzi ten kolor do stylizacji? Klasykę i elegancję. Nieokreśloność a jednocześnie zdecydowanie.

Jaka jest zaleta tego koloru paska od zegarka? Zdecydowanie dłużej będzie Ci służył, bo ewentualne niedoskonałości będzie mniej widać. Poza tym pasuje do wszystkiego.

Srebrny

Co zasygnalizujesz tym kolorem? Szlachetną barwę osobowości. A jednocześnie wyrazisz coś niewinnego w sobie.

Co ten kolor paska powie o Tobie? Że masz wyrafinowany gust, jesteś godny zaufania i nie brakuje Ci romantyzmu. Masz duże mniemacie o swojej wartości i jesteś gotowy przyjść innym z pomocą. Nie lubisz wychylać się z tłumu, a raczej czekasz na to, aż ktoś Cię zauważy.

Z jakimi innymi kolorami będzie dobrze wyglądał? Z różem, czerwienią i czernią.

Co symbolizuje ta barwa paska? Przede wszystkim honor. To kolor rycerzy! To symbol sprawiedliwości, pokoju, radości, zwycięstwa, niewinności, wierności, duszy, wody i bogactwa.

Co wprowadzi ten kolor do stylizacji? Spokój i nutę subtelności, finezyjności, lekkości, wyczucia i nieuchwytności.

Jaka jest zaleta tego koloru paska od zegarka? Dodaje zegarkowi nowoczesności.

Brązowy

Co zasygnalizujesz tym kolorem? Bezpieczeństwo – to kolor promieniujący poczuciem bezpieczeństwa i stałości. Wyrażasz nim także zamiłowanie do klasyki i klimatów retro.

Co ten kolor paska powie o Tobie? Że jesteś osobą praktyczną, solidną, uczciwą, uporządkowaną i pomocną.

Z jakimi innymi kolorami będzie dobrze wyglądał? Jako że brąz jest z zestawu ciemnych barw, idealne będzie dopełnienie w postaci na przykład beżowego sweterka. Pasować będą także pastele. Do brązu pasuje bardzo kolor niebieski. Poza tym dobry będzie kolor miętowy, pistacjowy khaki, lawendowy, żółty, pomarańczowy i koralowy, a także biały i kremowy.

A z jakim zegarkiem będzie dobrze wyglądał brązowy pasek?

Ciekawym pomysłem będzie modny zegarek DIGNO RV1103, którego szykowną zaletą jest to, że brązowy pasek idealnie komponuje się ze wskazówkami i innymi elementami tarczy także w odcieniu brązu. Czasomierz ma dodatkową opcję wskazania dnia i miesiąca.

Co symbolizuje ta barwa paska? To przede wszystkim symbol ziemi, a także jesieni, ubóstwa, melancholii, smutku, skromności, bierności, zachowawczości i zaufania,

Co wprowadzi ten kolor do stylizacji? Atmosferę retro.

Jaka jest zaleta tego koloru paska od zegarka? Jest to bezpieczny, klasyczny kolor, dodający elegancji i wyrażający dobrą jakość.

Biały

Co zasygnalizujesz tym kolorem? Wrażenie czystości, zmianę.

Co ten kolor paska powie o Tobie? Że jesteś osobą lubiącą samotność, indywidualistą, egocentryczną i masz niskie poczucie własnej wartości. Jednocześnie chodzi Ci po głowie chęć zmiany, a być może właśnie przeżywasz przemianę duchową. Jesteś samotnym wędrowcem.

Z jakimi innymi kolorami będzie dobrze wyglądał? Ze zdecydowaną czerwienią i czernią.

Co symbolizuje ta barwa paska? Doskonałość, duchowość, odrodzenie, prawdę, wiedzę, ponadczasowość, intuicję, niewinność, pokój, czystość, dziewictwo, szczerość, przyjaźń, bezinteresowność, szczęście, prostotę, konwencjonalność i nadzieję.

Co wprowadzi ten kolor do stylizacji? Doda jej jasności, oddechu, odświętności,

Jaka jest zaleta tego koloru paska od zegarka? Bardzo dobrze uzupełnia się z innymi barwami.

Złoty

Co zasygnalizujesz tym kolorem? Dobrobyt i poczucie godności.

Co ten kolor paska powie o Tobie? Że jesteś osobą pełną wzniosłych idei, szlachetną i etyczną.

Z jakimi innymi kolorami będzie dobrze wyglądał? Złota bransoletka jest ekstrawagancka sama w sobie, dlatego lepiej jej nie łączyć z innymi złotymi kolorami, gdyż stylizacja będzie sprawiała bazarowe wrażenie. Zrezygnuj więc z innych błyskotek. Złoto bardzo dobrze pasuje do czarnego ubioru. Złota bransoletka świetnie też będzie podkreślać czerwony kolor sukienki. Ten kolor również świetnie pasuje do fioletu, gdyż się z nim dopełnia. Do złota pasują również brązy i beże.

Co symbolizuje ta barwa paska? Boską inteligencję, nieśmiertelność, oświecenie duchowe i doskonalenie się, niezmienność, majestat, godność, słońce, potęgę, bogactwo, żywotność, szlachetność, mądrość i niezniszczalność.

Co wprowadzi ten kolor do stylizacji? Doda jej wrażenia luksusu i szyku praz ekstrawagancji. Sprawi, że będziesz błyszczeć jak gwiazda i wyróżnisz się w tłumie.

Jaka jest zaleta tego koloru paska od zegarka? Błyszczy i przyciąga uwagę.

Materiał partnera


Dodał(a): Izabela Popko Piątek 09.11.2018