Jak strzela Shotgun

Bez tej broni strzelanina ma poziom co najwyżej pijackiej bijatyki w podrzędnym burdelu.

shotgun

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u


Sforsowanie zamka w drzwiach? Proszę bardzo. Rozwalenie silnika w samochodzie? Jednym pociskiem. Walka miejska, w pomieszczeniach, na małych odległościach? Nie ma problemu! Z tych wszystkich powodów strzelby bojowe — potocznie zwane shotgunami — od lat są ulubioną zabawką jednostek antyterrorystycznych i specjalnych z całego świata. Są wprawdzie profani, którzy zamiast wystrzeliwanych z olbrzymią siłą ołowianych pocisków wkładają do nich gumowe kuleczki... ale o nich tu nie piszemy.

M4 SUPER 90
Supernowoczesny shotgun produkowany przez włoską firmę Benelli. Obecnie używany przez większość jednostek specjalnych na świecie, w tym polski GROM i ZOA.

MAGAZYNEK
Klasyczny, rurowy. W umieszczonym pod lufą zasobniku mieści się 6 naboi kaliber 18,4 mm o  łusce długości 70 mm (standard) albo 76 mm (potężne Magnum).

POMPKA
Najsłynniejszy element shotguna. Służy do przeładowania broni przez ręczne przesunięcie łoża i wprowadzenie naboju do komory. Ale...

ZAMEK MONTEFELTRO
...shotgun M4 Super 90 pompki do ręcznego przeładowania nie posiada! Dzięki tzw. zamkowi Montefeltro strzelba przeładowuje się sama!

CELOWNIK
Prosty, mechaniczny, typu Ghost Ring. Lepszego nie potrzeba, bo shotgun ma niewielki zasięg – maksymalnie do 50 m, w praktyce często mniej.

KOLBA
Oprócz klasycznej (czarnej) i pustynnej można też zamontować lekką kolbę składaną, zaprojektowaną specjalnie dla U.S. Marines.


Dodał(a): ckm.pl Piątek 09.03.2012