Polska firma zatrudni trenera Pokemon GO

Rzuć wszystko i zostań trenerem Pokemon. Już niedługo dokładnie tak będą mogły zrobić jakieś cztery osoby, które pewna firma z Opola chce zatrudnić na stanowisko trenera Pokemon właśnie.
g_-_-x-_-_s_74694x20160711183225_0.jpg

Pokemon GO, to wprost niesamowity fenomen ostatnich kilkunastu dni. Ogromna popularność tej aplikacji prawdopodobnie zaszokowała nie tylko wszystkich ludzi na świecie, ale także i samych jej autorów z japońskiej firmy Nintendo, którzy za jej sprawą podnieśli wartość firmy około dwukrotnie.

Gra na świecie jest do tego stopnia popularna, że coraz więcej osób np. w Stanach, rezygnuje ze swoich prawdziwych etatów w firmach i oferuje swoje usługi jako trenera tych małych stworków.

Coś takiego nie jest jednak tylko domeną Amerykanów, bowiem także i w Polsce pojawiła się właśnie pierwsza oferta, w której to pewna agencja z Opola chce zatrudnić cztery osoby na stanowisko trenera Pokemon i dodatkowo im za to zapłacić.

„Agencja poszukuje 4 trenerów, którzy w ciągu trzech dni w godzinach 08.00-16.00 w Opolu będą zastawiać pułapki typu »Lure« w celu złapania jak największej liczby pokemonów” – czytamy w ogłoszeniu.

Oczywiście każdy z trenerów zostanie wyposażony w odpowiedni sprzęt i ubiór roboczy, a także we wspomniane pułapki Lure, o łącznej wartości 1000 złotych. Poza tym przyszli pracownicy otrzymają umowę zlecenie i wynagrodzenie w wysokości 10 zł netto za godzinę pracy i dodatkowe wyżywienie.

Najśmieszniejsze jest jednak to, że ogłoszenie jest w 100 proc. prawdą, a o jego wiarygodności zaświadcza nawet serwis bankier.pl. To co, gotowi by rzucić wszystko i zacząć trenować Pokemony?
Dodał(a): Tomek Makowski Czwartek 21.07.2016