Policyjny pościg Anakina Skywalkera

Po trwającym chwilę pościgu, policja aresztowała aktorka znanego z roli Anakina Skywalkera z Gwiezdnych Wojen. Jake Lloyd złamał najpierw kilka przepisów drogowych, a potem próbował uciekać przed radiowozem

jake llyod anakin

Rzecz działa się w Południowej Karolinie. 26-latni aktor znany głównie (i właściwie jedynie) z roli Anakina Skywalkera z Gwiezdnych Wojen - Jake Lloyd został aresztowany kilka dni temu. Mężczyzna przekroczył prędkość i wyprzedzał samochody na podwójnej ciągłej, a dodatkowo groził mu także mandat za niebezpieczną jazdę. Aby uniknąć kary, postanowił więc uciec przed radiowozem, co zakończyło się pościgiem policji.

jake llyod

Na nieszczęście dla Lloyda, jego zdolności kaskaderskie okazały się o wiele mniejsze niż aktorskie. Mężczyzna w końcu stracił kontrolę nad pojazdem - jego auto wypadło z jezdni, przebiło płot i po otarciu się o kilka drzew, w końcu przyrżnęło w jedno z nich.

Anakinowi nic się nie stało, ale do wszystkich przewinień funkcjonariusze doliczyli mu również unikanie aresztowania. Najprawdopodobniej będzie musiał on także ponieść wszystkie koszty związane z wypadkiem.


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Czwartek 25.06.2015