Polak został ojcem w wieku 81 lat

Polak okazał się lepszy od wokalisty Rolling Stonesów. Andrzej z Pasymia spłodził syna w wieku 81 lat, udowadniając, że na bycie ojcem nigdy nie jest za późno.
ojciec.jpg

Przyjmuje się, że wiek rozrodczy kobiety kończy się przed pięćdziesiątką. Nie dotyczy to mężczyzn. W tym wypadku nie mamy daty ważności i możemy rozmnażać się do samej śmierci. Oczywiście zależy to od wielu innych czynników, jednakże biologicznie jest to prawdopodobne, co zresztą udowodnił pewien Polak, będący już po osiemdziesiątce.

Mick Jagger został ojcem w wieku 73 lat. Andrzej Słupecki mieszkający w Pasymiu, okazał się lepszy od rockowego dinozaura i zapłodnił swoją małżonkę mając 81 lat. Mężczyzna cieszy się i chwali doskonałą formą, bo raz w tygodniu przepływa ponad 100 długości basenu.

Jego małżonką jest 36-letnia Beata. Para poznała się przez internet w 2009 roku, a już cztery lata później wzięli ślub. Dziarski mężczyzna przyznaje, że bardzo ucieszył się kiedy jego wybranka zaszła w ciążę, a dzień w którym urodził się syn Piotruś był najszczęśliwszym w jego życiu.

Osiemdziesięciolatek udowadnia, że na bycie ojcem nigdy nie jest za późno. A jeśli chciałbyś wziąć z niego przykład i spłodzić syna, tutaj znajdziesz kilka wskazówek jak to zrobić.

Zobacz galerię MILF-y po 50-tce
Dodał(a): Michał Czykierda Środa 31.05.2017